reklama

Miejsca - Inne

Brain Gym

reklama
Brain Gym
adres ul. Branickiego 14, Warszawa
www braingym.pl
e-mail marcin@braingym.pl
tel. 502191318

“Brain Gym” to pierwszy ośrodek w Polsce nastawiony na rozwój umiejętności z wykorzystaniem jednego z najskuteczniejszych programów na świecie – „BrainRx”, który poprzez indywidualną pracę poprawia najważniejsze umiejętności poznawcze (koncentrację, pamięć, logiczne myślenie, przetwarzanie wzrokowe i słuchowe oraz szybkość przetwarzania informacji).

Od 36 lat nasz program pomaga dzieciom i dorosłym z całego świata w rozwoju umiejętności i problemach w nauce wykorzystując potencjał swojego mózgu.
Wyniki badań dowodzą poprawy umiejętności u wszystkich osób, które systematycznie uczęszczają na sesje treningowe programu. Ponadto część uczniów wykazuje wzrost IQ o 15%.
Wyniki testu Gibsona pokazują, iż klienci, którzy pracowali z programem „BrainRx” przez ponad rok, rozwinęli swoje umiejętności do 96 procent maksymalnych możliwości ludzkich w danym wieku.
Wyniki badań pokazują, że po roku od ukończenia programu: pamięć, logiczne myślenie, koncentracja i przetwarzanie informacji zachowuje 98% wytrenowanych umiejętności co świadczy o tym, że osiągane rezultaty są trwałe.
Uwolnij potencjał swojego mózgu! Kiedy nauka jest łatwiejsza, życie staje się lepsze!
https://braingym.pl/program-brainrx/

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dla rodziców.
https://braingym.pl/rejestracja/

Chcesz zobaczyć jak u nas jest? Oto film: https://www.youtube.com/watch?v=n8IAMqOfIRo
 
reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
3.6km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM