reklama

Miejsca - Inne

Centrum Wirtualnej Rzeczywistości Oaza VR

reklama
Centrum Wirtualnej Rzeczywistości Oaza VR
adres ul. Branickiego 16, Warszawa
godz. otw. Pon-Pt 12-22; Sb-Nd 10-22
www www.oazavr.pl
e-mail kontakt@oazavr.pl
tel. 883 988 814

Centrum wirtualnej rozrywki na Wilanowie oferujące najnowsze gry, dedykowaną naukę w VR jak również filmy, koncerty i imprezy sportowe wyświetlane w formacie wirtualnej rzeczywistości.

Naszym flagowym produktem są jedyne w Polsce, specjalnie stworzone zajęcia edukacyjne w VR, przygotowane przez naszą przyjazną oraz wyspecjalizowaną kadrę pedagogów i miłośników VR.

Zapraszamy na pokazy edukacyjne skierowane do uczniów szkół podstawowych, licealnych a także dla osób dorosłych i całych rodzin. Nasze zajęcia są prowadzone przez osoby które potrafią idealnie dopasować materiał do wieku i zainteresowań uczestników. Posiadamy w ofercie również wiele reportaży, filmów dokumentalnych i innych materiałów edukacyjnych.

Nie możesz znaleźć na stronie odpowiednich pokazów dla swoich uczniów lub dzieci? Skontaktuj się z nami a odpowiemy na jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty edukacyjnej!

Nasze centrum to miejsce, gdzie możesz w przyjemny, dyskretny i w pełni komfortowy sposób spędzić czas ze znajomymi.

Dzięki zastosowaniu bezprzewodowego sprzętu będziesz miał pełną swobodę ruchów bez konieczności ciągłego zwracania uwagi na kable.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Oazie VR i wkroczenia świat zapewniający dostęp do najnowszych gier VR dostępnych na rynku.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama