reklama

Miejsca - Inne

Zajęcia z języka angielskiego

reklama
Zajęcia z języka angielskiego
adres al. Rzeczypospolitej 27A, Warszawa
godz. otw. do uzgodnienia po kontakcie
e-mail pajakdagmara@yahoo.co.uk
tel. 501 053 811

Oferuję zajęcia dla dorosłych indywidualne, jak również online przez Skype'a z zakresu:
- konwersacyjne
- General English
- Business English
Prowadzę również zajęcia dla dzieci i młodzieży na każdym poziomie.
Studiowałam Filologię Angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Po ukończeniu studiów pracowałam jako nauczyciel i lektor języka angielskiego zarówno w szkołach państwowych jak i prywatnych. Przygotowywałam również uczniów do egzaminu maturalnego, jak również pełniłam funkcję Egzaminatora na Egzaminie Maturalnym.
W 2011 roku wyjechałam do Londynu, gdzie po uzyskaniu QTS (Qualified Teacher Status) pracowałam jako nauczyciel w brytyjskich szkołach (w tym Akademii) o statusie outstanding. Nauczałam brytyjskie dzieci i młodzież według British National Curriculum (Brytyjski Program Nauczania). Pełniłam również funkcję Koordynatora Phonics (Fonetyki Brytyjskiej) i Koordynatora EAL (English as a Second Language).
W lipcu 2018 roku, po uzyskaniu Brytyjskiego Obywatelstwa, wróciłam do Polski. W październiku rozpoczęłam podyplomowe studia tłumaczeniowe na Uniwersytecie Warszawskim by poszerzać swoją wiedzę z zakresu słownictwa specjalistycznego i przygotować się do pracy w zawodzie Tłumacza Przysięgłego.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
pajakdagmara@yahoo.co.ukreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
2.6km/h
1022hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org

reklama