reklama

Miejsca - Gastronomia

Cucina Wilanów Restaurant & Wine Bar

reklama
Cucina Wilanów Restaurant & Wine Bar
adres al. Rzeczypospolitej 14, Warszawa
godz. otw. Kawiarnia: Pn. - Pt. 8.00 - 22.00, Sb. - Nd. 10.00 - 22.00; Restauracja: Pn. - Pt. 11.00 - 22.00, Sb. - Nd. 10.00 - 22.00
www cucinawilanow.pl
e-mail cucina@cucinawilanow.pl
tel. 500 200 200 wewn. 2

Włoska kuchnia rządzi się swoimi prawami. Tutaj ważniejsza od ścisłego trzymania się przepisu jest kreatywność szefa kuchni i serce, jakie wkłada w przygotowanie dania. Olbrzymią rolę odgrywają dodatki – oliwa z oliwek, sos balsamiczny, słodkie i dojrzewające na słońcu pomidory koktajlowe oraz wykonany domowym sposobem makaron. Tak jak w tradycyjnej włoskiej trattorii przy stołach toczy się żywiołowa dyskusja przyjaciół i członków rodziny. Długim biesiadom towarzyszy słodkie lub wytrawne wino, a w powietrzu unosi się zapach świeżej bazylii i innych ziół.

W Cucina Wilanów serwujemy znane wam dania wykonane przez pasjonatów włoskiej kuchni. Spaghetti, lasagne, pizza, owoce morza, krem z pomidorów, tiramisu, lody i inne desery robimy z najlepszych produktów. W godzinach 8:00-12:00 szef kuchni przygotowuje pożywne śniadania. Nie sposób nie zamówić od nich smakowej herbaty lub świeżo parzonej kawy.

Zapewniamy doskonałą atmosferę na rodzinny obiad, romantyczną kolację oraz spotkanie urodzinowe. Lokal posiada 50 miejsc siedzących dla gości oraz kolejne 50 na tarasie – nad oczkiem wodnym. Łagodna muzyka i sympatyczna obsługa oczaruje naszych gości.

Cucina zapewnia dowóz dań do biur oraz mieszkań w obrębie Wilanowa. Lokal gwarantuje szybki czas dostawy pizzy i burgerów. Zamówienia można składać telefonicznie. Restauracja sąsiaduje z salą zabaw dla dzieci Fikołki, jeśli więc zdecydujecie się odwiedzić ją z dziećmi, najmłodsi będą mieli co robić.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

11°C
4.1km/h
1019hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org

reklama