reklama

Miejsca - Gastronomia

Bistecca Bistro

reklama
Bistecca Bistro
adres ul. Branickiego 11, Warszawa
godz. otw. pn.-czw. 12.00-22.00, pt.-sob. 12.00-23.00, niedz. 12.00-22.00
www www.bistecca.pl
e-mail biuro@bistecca.pl
tel. 22 258 12 43

Nazwa restauracji Bistecca Bistro wskazuje na to, że obraliśmy przede wszystkim kierunek mięsny i to zdecydowanie się zgadza. Proponujemy Państwu różne rodzaje steków oraz inne soczyste mięsiwa w interesujących kombinacjach.

 

Serwujemy między innymi stek z polędwicy wołowej z sosem Jack Daniels, stek z rostbefu z kością - 400g czy mięsa z gorącego kamienia, które Goście sami grillują przy stole.
 

Naszą specjalnością jest Bistecca - stek z kością w kształcie litery T, gdzie po jednej stronie znajduje się polędwica a po drugiej rostbef. Bistecca jest serwowana do stołu przez samego Szefa Kuchni.


Aby wyjść na przeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy kolorowy, edukacyjny kącik dla najmłodszych, darmowy dostęp do szerokopasmowego Internetu WI-FI, klimatyzację oraz ekran z projektorem. W okresie letnim można skorzystać ze słonecznego, przytulnego ogródka.

 

W naszej restauracji poczujecie się Państwo jak w domu. Luźny i ciepły klimat sprawi, że będziecie mogli przyjść do nas w dowolnym stroju i o dowolnej porze. Nie chcemy budować żadnych granic. Jako młodzi właściciele pragniemy stworzyć tu rodzinną atmosferę nawiązując przyjacielskie stosunki z naszymi Gośćmi.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
3.6km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

reklama