reklama

Miejsca - Uroda

BABOR Beauty Spa Institute & Shop

reklama
BABOR Beauty Spa Institute & Shop
adres ul. Sarmacka 6, lok. 2i, Warszawa
godz. otw. Pn. - Pt. 10.00 - 21.00, Sob. 09.00 - 15.00
www www.baborinstytut.pl
e-mail recepcja@salonwilanow.pl
tel. 539 808 877

Twoja Uroda wymaga specjalnego traktowania. Przede wszystkim pielęgnacji, która będzie perfekcyjnie dostosowana do aktualnych potrzeb skóry - wynikających zarówno z jej rodzaju, jak i stanu. BABOR Beauty SPA Institute&Shop przy ul. Sarmackiej w Warszawie to nie tylko profesjonalna obsługa, wyposażenie techniczne na najwyższym poziomie ale także usługi o najwyższym standardzie oparte o najwyższej jakości kosmetyki firmy BABOR. To również wyjątkowa atmosfera miejsca, gdzie odnajdziesz spokój i docenisz jego intymny charakter.

BABOR od lat jest wierny zasadzie tworzenia produktów najwyższej jakości w oparciu o dobra natury. To firma o międzynarodowym zasięgu, jedna z wiodących marek kosmetycznych na światowym rynku.

BABOR jest aktualnie liderem i ekspertem w dziedzinie ekskluzywnej kosmetyki i pielęgnacji wellness oraz synonimem najwyższej jakości produktów a także profesjonalnych i innowacyjnych programów pielęgnacyjnych. Staramy się aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie a Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Prawdziwe poczucie wyjątkowości zaczyna się tam gdzie kończy się jej powszechna dostępność.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
2.06km/h
1043hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama