reklama

Miejsca - Inne

Angels Terapie Ciała

reklama
Angels Terapie Ciała
adres al. Rzeczypospolitej 20 lok. U1, Warszawa
godz. otw. Salon otwarty na zapisy
www www.angelsbeauty.pl
e-mail salon@angelsbeauty.pl
tel. +48512863140

Angels terapie ciała

Salon powstał z ogromnej potrzeby usłyszenia i zrozumienia swojego ciała przede wszystkim, ale również holistycznego do niego podejścia. Naszym głównym celem jest zwiększenie popularności praktyki świadomej pracy z ciałem, ponieważ wiemy jak wiele korzyści dla ciała i umysłu przynosi skupiony i uważny ruch.

Dbamy również o widoczne, te piękne efekty naszego ciała, które dodają pewności siebie i uruchamiają całą lawinę zmian na wielu poziomach naszego życia. Piękno to nasza pasja, które dla wielu zaczyna się i kończy na wyglądzie zewnętrznym. My, rozumiemy potrzeby „o byciu pięknym” i dzięki bezpiecznej technologii (drenaż limfatyczny ciała, kriolipoliza), uzyskujemy świetne tego efekty, ale dla nas misja na tym się nie kończy, dla nas praca ze świadomością dopiero się wtedy zaczyna.

Pomagamy rozpocząć zmianę dbania o siebie i swoje ciało oraz ustalić etapy tych zmian, wsłuchując się w indywidualne potrzeby. Jesteśmy otwarci, żeby w nich uczestniczyć, pomagać, obserwować, ale również uczyć się i ciągle doskonalić.

Droga zmian każdego z nas jest inna, pragnienia zmian również, ale wszyscy dążymy do uzyskania harmonii pomiędzy ciałem i tym jak wyglądamy a tym co czujemy i kim jesteśmy, albo kim chcielibyśmy być.

Koncentrujemy się na tworzeniu personalnych programów żywieniowych dostosowanych do serii masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, które idealnie uzupełniają się nawzajem, dzięki czemu efekty pracy są szybsze.(dietetyka)

Namawiamy również do tej świadomej i głębokiej pracy z ciałem, gdzie poprzez ruch i medytację rozluźniamy napięcia, wzmacniamy się oraz niwelujemy ból i stres… i w tym przypadku zapraszamy na Sesje Mauri

Pośrodku wielkiego miasta pozwól nam zaopiekować się Tobą w indywidualny sposób i zatrzymaj znaki czasu w harmonii.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-0°C
5.66km/h
1000hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama