reklama

„Apsik”

reklama
„Apsik”
Plac Vogla
róg ul. Sytej i Vogla, Warszawa
Kiedy: 2020-01-19
Czas trwania: 12:30 - 13:30
Koszt wstępu: 5-10 zł

„Apsik” – Bajo-Grajki dla dzieci
Filia CKW na Zawadach, plac Vogla
19.01.2019 (niedziela), godz. 12.30

Centrum Kultury Wilanów zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na skomponowane specjalnie dla nich słuchowiska muzyczne, podczas których niewiarygodne bajkowe historie opowiemy słowem i dźwiękami niezwykłych instrumentów.

W styczniu poruszymy temat jakże aktualny w czasie zimy – katar, który atakuje wszystkich dookoła. Podczas naszej muzycznej opowieści dzieci dowiedzą się, co robić, aby uniknąć przenoszenia zarazków, jak dbać o higienę i uchronić się przed katarem. Zagra dla nas trąbka ;-)

Bajo-Grajki z Pracownią Musicalove to cykl spektakli słowno-muzycznych, które cechuje prostota i minimalizm. Głównym założeniem projektu jest kontakt dzieci z żywą muzyką i instrumentami. Za każdym razem przedstawiamy dzieciom inny instrument – dzięki tej różnorodności poszerzamy przestrzeń muzyczną naszych odbiorców. Przybliżamy instrumenty z każdej grupy (smyczkowe, strunowe, dęte drewniane, dęte blaszane, perkusyjne i inne). Pretekstem do tych muzycznych harców jest za każdym razem inna bajka, w której często ukryta jest pewna głębsza myśl.
Nasze słuchowiska są interaktywne, dzięki czemu dzieci mają szanse poznać świat muzyki poprzez rożnego rodzaju zabawy i muzyczne pląsy. Maluchy stają się współtwórcami wydarzenia. Wpływamy w ten sposób na ich wszystkie zmysły – nie tylko te słuchowe.

Bilety w cenie 5 zł (dzieci) i 10 zł (dorośli) do nabycia w placówkach Centrum Kultury Wilanów. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

2°C
5.1km/h
995hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama