reklama

Walentynkowa kolacja w nowej restauracji Talawerna

reklama
Walentynkowa kolacja w nowej restauracji Talawerna
Talawerna
ul. Rutkiewicz 11, Warszawa
Kiedy: 2020-02-14 - 2020-02-15
Czas trwania: 14:00 - 21:00
Koszt wstępu: 150 zł

Walentynki już tuż tuż!

Chciałbyś sprawić niespodziankę swojej drugiej połowie? Zabrakło Ci czasu na organizację romantycznej kolacji? Myślisz żeby iść na miasto.. ale wiesz że tam wszystko będzie zarezerwowane, no i nie masz pewności że ten spontan zakończy się dobrze.

Z nami już masz.
Zapraszamy na kolację walentynkową ze specjalną rezerwacją.

W cenie kolacji para otrzyma przystawkę, danie główne oraz ciekawy deser. Wszystko to w przytulnej knajpce z dala od centrum i tłumu ludzi. Oprawiona jazzową nastrojową muzyką.

Menu skomponowane z najtrafniejszych na ten wieczór afrodyzjaków. Pobudzające każdy zmysł do smakowania i rozpieszczania waszego podniebienia.

Przygotowaliśmy po dwa wybory przystawek oraz dania głównego aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W naszych daniach znajdą się produkty takie jak: szparagi, owoce morza, truskawki, imbir, wołowina.. tak tak wołowina!

To, co zdecydowanie będzie atrakcyjne dla wszystkich mężczyzn to fakt, że wołowina jest także afrodyzjakiem. Znajduje się w nim sporo argininy, czyli naturalnego aminokwasu, który produkuje w naszym organizmie tlenki azotu. - To związki, które rozszerzają naczynia krwionośne. To właśnie arginina znajduje się we wszystkich znanych nam pigułkach na erekcje - Według badań naukowców wołowina jest najlepszym naturalnym źródłem argininy.


Szczegółowe menu podamy na życzenie przyjmiemy również sugestie odnośnie alergenów nietolerancji - nie opisujemy go tutaj dla tych, którym marzy się niespodzianka.

Z przyjemnością odwalimy cała walentynkową robotę abyście mogli cieszyć się tą chwilą i wyjść z uśmiechem na twarzy z naszej restauracji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 533 345 466 lub przez massengera na Facebooku!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

3°C
5.1km/h
994hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama