reklama

W góry czy w chmury? | Warsztaty online

reklama
W góry czy w chmury? | Warsztaty online
Łazienki Królewskie
Kiedy: 2020-05-28
Czas trwania: 11:00 - 14:00
Koszt wstępu: bezpłatnie

https://www.facebook.com/events/1365926323795120/

Bezpłatne warsztaty online dla rodzin z dziećmi 4-6 lat

W górach, w chmurach, w lesie i nad rzeką! Przy odrobinie wyobraźni i inspiracji możemy być, gdzie tylko chcemy. Zapraszamy do zabawy z krajobrazami z Królewskiej Galerii Obrazów.

Zobaczymy pejzaże, które otworzą nam drogę do najdalszych zakątków świata. Dopłyniemy do Amazonii, zdobędziemy Mount Everest, a nawet polecimy z wizytą na planetę Wenus. Każda z naszych niepowtarzalnych wycieczek zostanie utrwalona w postaci unikatowego malarskiego dzieła, które za pomocą internetu połączymy w jeden obraz. W naszych wyprawach towarzyszyć nam będą łazienkowskie zwierzęta: wiewiórka Basia, jeż Henryk, sowa Balbina i kaczor Feliks. Czeka nas niezapomniana malarska przygoda!

Warsztaty potrwają ok. 40 min. Potwierdzenie zapisów wraz z instrukcjami, jak się z nami połączyć i co należy przygotować do zajęć, otrzymają Państwo po wysłaniu swojego zgłoszenia. Proszę podać w mailu grupę (czwartkową lub niedzielną) oraz wybrane terminy. Liczba osób jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

PROGRAM WARSZTATÓW

Grupa czwartkowa, godz. 11.00

W rzece - 7 maja
W chmury - 14 maja
W lesie - 21 maja
W góry - 28 maja

Grupa niedzielna, godz. 11.00

W rzece - 10 maja
W chmury - 17 maja
W lesie - 24 maja
W góry - 31 maja

Warsztaty poprowadzi Anna Zajda – Absolwentka Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych ("Książka i literatura dla dzieci i młodzieży") na Uniwersytecie Warszawskim. Animatorka, autorka stref edukacji dla dzieci i koordynatorka warsztatów rodzinnych w Muzeum Łazienki Królewskie. Miłośniczka książek obrazowych i opowiadania bajek.

Terminy: wybrane czwartki i niedziele, maj 2020 r., godz. 11.00
Wymagania techniczne: komputer z dostępem do internetu, z kamerą internetową i mikrofonem
Zapisy: edukacja@lazienki-krolewskie.pl

REGULAMIN WARSZTATÓW ONLINE bit.ly/REGULAMIN_GORYreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
3.6km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

reklama