reklama

Dzień Dziecka online

reklama
Dzień Dziecka online
Konstanciński Dom Kultury
Kiedy: 2020-05-31
Czas trwania: 15:00 31 maja – 17:00 1 czerwca
Koszt wstępu:

Z okazji Dnia Dziecka Konstanciński Dom Kultury odwiedzi Was w domach. Kiedy już wrócicie ze spaceru po Parku Zdrojowym, zerknijcie na naszego Facebooka  Dla dzieci i rodziców przygotowaliśmy kilka atrakcji, wśród których będą rodzinne warsztaty plastyczne  oraz pokaz magiczny w wykonaniu iluzjonisty Damiano oraz Chase’a z bajki „Psi Patrol”.

WARSZTATY RODZINNE - "Coś z niczego"
Animatorka Jolanta Łaba pokaże Wam jak z niepotrzebnych pudełek, słoików czy puszek „wyczarować” piękne przedmioty. Zapraszamy na zajęcia, na których zarówno dzieci, jak i dorośli miło spędzą czas. Dzięki pomysłowości instruktora będzie można się nauczyć, jak wykorzystać i ozdobić pozornie niepotrzebne przedmioty, by mogły nam jeszcze posłużyć.

Niedziela, 31 maja, godz. 15.00

‼UWAGA‼KONKURS
Pochwalcie się swoimi pracami. Zróbcie zdjęcie ozdobionego pojemnika z butelki, puszki lub słoika i zamieście je na naszym Facebooku (w komentarzu pod postem z filmem). Wspólnie ocenimy wasze prace. Trzy z nich, które dostaną najwięcej lajków zostaną nagrodzone upominkami. Na zdjęcia czekamy do 7 czerwca.

CHASE W MAGICZNYM PROGRAMIE KOMICZNYM
Lubicie magiczne sztuczki? Chcecie zobaczyć, jak czaruje Chase z „Psiego Patrolu”? Zapraszamy na spektakl teatru Forma. Z iluzjonistą Damiano wszystko jest możliwe. W show znajdą się sztuczki uwielbiane przez dzieci. Cały występ będzie pełen żartów i sytuacyjnych gagów. Pomocnikiem naszego Iluzjonisty będzie znana i lubiana postać maskotka Chase z kreskówki „Psi Patrol”.

Poniedziałek, 1 czerwca, godz. 16.00

MIK NA DZIEŃ DZIECKA
Bawimy się w Waszych domach. Mazowiecki Instytut Kultury będzie tam za pośrednictwem sieci – na stronie www.mik.waw.pl oraz na facebookowym profilu facebook.com/mazowieckiinstytutkultury. Bawimy się bez ograniczeń wiekowych i czasowych (tak jak to zawsze być powinno). Bawmy się wszyscy – całymi rodzinami.
https://www.facebook.com/events/915761858869416/

Sobota, 30 maja – Poniedziałek, 1 czerwcareklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
3.6km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

reklama