reklama

O!Znaki Pracy

reklama
O!Znaki Pracy
Oznaki Pracy
Kiedy: 2020-11-21 - 2020-11-23
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

www.facebook.com/events/407567397297228/

Przegląd filmów o pracy? Trudno wyobrazić sobie mniej pociągający projekt. Doprawdy? Trudno tkwić bardziej w błędzie. Zatrzymajcie się, żeby obejrzeć filmy o pracy, o ludziach, wyzwaniach i satysfakcji. 29 filmów wybranych z kolekcji konkursu O!ZNAKI PRACY. 29 punktów widzenia. Niepowtarzalnych, osobistych. Zachęcających do spojrzenia na pracę z perspektywy zmian, które dokonują się we współczesnym świecie, a szczególnie jej szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Zapraszamy do wzięcia udziału w przeglądzie krótkometrażowych filmów dokumentalnych powstałych w ramach konkursu O!Znaki pracy.
............................................................
Link do projekcji oraz program przeglądu przekażemy niebawem.
.......................................................................
O!ZNAKI PRACY są konkursem adresowanym do osób poszukujących,
kreatywnych i nie poddających się powierzchownym trendom. Praca i jej bezpieczeństwo we współczesnym, tak szybko zmieniającym się świecie wymagają namysłu. Nawet jeśli wydaje się, że nie ma na ten namysł czasu. To konkurs oszczędny i powściągliwy. Nie epatuje wysokością nagród. Nie zabiega o rozgłos i reklamę. Laureaci nie są zapraszani na czerwony dywan. Autorów filmów, którzy decydują się na udział, chcą po prostu opowiedzieć wybraną przez siebie historię, podzielić się własnym punktem widzenia, doświadczeniem i wrażliwością. Dobrze
czują się w takim powściągliwym otoczeniu i towarzystwie. Uczestnicy konkursu to grupa pod wieloma względami wyjątkowa. Tak wyjątkowa, jak i filmy. Reprezentują różne zawody, środowiska, doświadczenia i spojrzenia na świat. Łączy ich nie tylko wrażliwość artystyczna i społeczna, ale umiejętność dostrzegania we współczesnej pracy jej humanizmu.
W pierwszej edycji konkursu O!ZNAKI PRACY (2017 r.) zgłaszane na konkurs filmy wpisywały się w szczegółową listę tematów. Wśród nich: warsztat pracy; czas wolny - czas pracy; praca w sieci; roboty, automaty, sztuczna inteligencja; życie codzienne i praca cyfrowych tubylców; łańcuch produkcji; itp. W edycji drugiej (2018 r.) tematem konkursu były już po prostu O!ZNAKI PRACY 2018. Praca i człowiek. Praca z punktu widzenia. W trzeciej (2019 r.) pozostawiono po prostu temat przewodni – po lekkiej modyfikacji. O!ZNAKI PRACY 2019. Praca z punktu widzenia. W 2020 r. tematem i motywem przewodnim konkursu była praca + natura + technologia.
.......................................................
Więcej informacji o konkursie:
https://oznakipracy.ciop.pl/
https://www.instagram.com/oznaki_pracy/ reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
6.7km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama