reklama

Związek na odległość

reklama
Związek na odległość
Klub Komediowy
Kiedy: 2020-11-22
Czas trwania: 20:00 - 21:00
Koszt wstępu: opłata dobrowolna

www.facebook.com/events/819219668827981/

Niezależnie od tego, czy znajdujecie się na dwóch różnych kontynentach, czy mieszkacie w dwóch różnych miastach, a nawet jeśli ty jesteś ze śródmieścia, a on/a z przedmieść – każdy związek na odległość do nie lada wyzwanie. Romantyczna kolacja przy świecach – na Skype-ie. Kłótnia o to, kto do kogo przyjeżdża na święta w tym roku – na Messengerze. Rozkoszne tête-à-tête na zgodę – na WhatsAppie. Nie mówimy, że to niemożliwe, może akurat wasz związek przetrwa? Ona wróci w końcu z Bostonu z wymiany naukowej, jemu uda się załatwić przeniesienie do filii firmy w Kaliszu do centrali w Gdańsku. A może nie…
Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany, w którym podejrzymy naturę relacji zawiązywanych, podtrzymywanych, a czasem i rozwiązywanych na odległość.
Bilety: 10/20/30/40 zł – wedle uznania 
Bilet na spektakl można kupić za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć w przycisk CO ŁASKA
WAŻNE INFORMACJE DLA WIDZÓW:
1. Spektakl odbędzie się na platformie zoom.us. Aby wziąć w nim udział, należy zainstalować aplikację zoom.us (dostęp z telefonu albo z komputera: www.zoom.us).
2. Po zakupie biletu dostaniecie dane dostępu do „widowni” (link do spotkania, ID spotkania i hasło).
3. Dane dostępu mają charakter jednorazowy i upoważniają do udziału w spektaklu wyłącznie tę osobę, która kupiła bilet (i której dane zostały podane przy zakupie biletu).
4. Na „widownię” możecie się zalogować już na godzinę przed spektaklem, a na wejściu będziemy dodatkowo weryfikować widzów na podstawie listy (tj. wg imienia i nazwiska podanych przy zakupie biletu).
5. Danych dostępu nie można udostępniać innym osobom (widzowie, którzy naruszą ten punkt, będą usuwani z „widowni” i blokowani pod kątem udziału w naszych kolejnych spektaklach).
6. W razie pytań dot. udziału w spektaklu prosimy o wiadomość na fanpage’a Klubu Komediowego. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
6.7km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama