reklama

Etiopia - 3 epoki w 4 tygodnie

reklama
Etiopia - 3 epoki w 4 tygodnie
Klubokawiarnia Tam i z Powrotem
Kiedy: 2021-01-21
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

 www.facebook.com/events/707942439794881/

Zapraszamy na opowieść o naszej kolejnej podróży życia, podczas której pokonałyśmy (cudze) "nie da się" 
Nasz plan wydawał się zbyt ambitny, jak na poruszanie się głównie naziemną komunikacją publiczną (a nie lotniczą). Ale udało się!!
Jeździłyśmy kilka dni autobusami po dolinie OMO, odwiedzając miejscowe targi i wioski ekstremalnie różnych plemion.Resztę czasu spędziłyśmy jeżdżąc po północnej części kraju, tzw historycznym kręgu. Równie niezwykłej, oryginalnej i różnorodnej, ale jakby z całkiem innej epoki niż południe.
Wiele osób pytało nas "po co tam jedziecie? co tam jest?". Będziecie zaskoczeni, jak ciekawy i różnorodny jest to kraj. Niestety nadal bardzo biedny, choć już nie widać tego głodu, z którym większość kojarzy Etiopię.
Katarzyna Spiridonow - podróżuję od ponad 20 lat i cały czas backpackersko, starając się nie tylko zwiedzać, ale każdy kraj poznawać głębiej i być jak najbliżej wśród jego mieszkańców. Prowadzę od kilku lat projekt Coaching w Drodze do Raju.
UWAGA:
W czasie obostrzeń z powodu pandemii na spotkaniach w Tam i z Powrotem miejsca są ograniczone i obowiązuje obowiązkowa rezerwacja miejsc. Warunkiem rezerwacji jest minimalny rachunek na barze 25 zł. W celu zarezerwowania miejsca prosimy o kontakt na maila dorota-tam@cafe.pl i podanie swojego imienia oraz numeru telefony i liczby miejsc jakie chcecie zarezerwować.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

0°C
3.09km/h
1033hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama