reklama

Surf & Turf Story - Skarby morza i ziemi

reklama
Surf & Turf Story - Skarby morza i ziemi
Cook Story by Samsung
Kiedy: 2021-01-26
Czas trwania: 18:30 - 20:30
Koszt wstępu: bilety

www.facebook.com/events/3441543879270146/ 

Wszystkich pasjonatów morskiej kuchni oraz tych, którzy kochają mięso zapraszamy na niezwykłe warsztaty Surf & Turf Story - Skarby morza i ziemi ONLINE !
Będzie to kolejna cudowna, kulinarna opowieść, którą stworzymy wspólnie z Szefem Michałem Toczyłowskim... Świeże owoce morza, mięso najlepszej jakości oraz aromatyczne przyprawy i dodatki sprawią, że poczujecie się jak w gwiazdkowej restauracji!
Podczas warsztatów nauczycie się jak wybierać najlepsze owoce morza, jak je przyrządzać i dobrze „obrobić” oraz z czym najlepiej się komponują.
Nauczycie się także jak rozpoznać, czy stek jest dobrej jakości i jak go najlepiej przygotowywać. Zrobimy wspólnie także pyszny domowy makaron.
Będzie pysznie i bardzo inspirująco!
MENU WARSZTATÓW KULINARNYCH
Menu:
Pasta fresca z chorizo, mulami i pietruszką
Stek z antrykotu z krewetkami,masłem czosnkowym, salsą verde i pieczonymi ziemniaczkami
DODATKOWE INFORMACJE
Uwaga!
Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowej Kuchni, która rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!
Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.
JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

1°C
4.63km/h
1032hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama