reklama

Szefowie na Wielkanoc

reklama
Szefowie na Wielkanoc
Akademia Inspiracji MAKRO
Kiedy: 2021-03-11
Czas trwania: 18:00 - 19:30
Koszt wstępu: bezpłatne

www.facebook.com/events/1515463418652962/

Daj się zainspirować regionalnym potrawom wielkanocnym. Przygotuj się do sezonu na świąteczny catering z Akademią Inspiracji i jej Gośćmi!
Zapraszamy do nowego cyklu pokazów kulinarnych online, które będziemy transmitować na żywo na fanpage'u Akademii Inspiracji MAKRO.
W naszym cyklu Szefowie Akademii zaprosili do wspólnego gotowania wybitne osobowości kulinarne z różnych stron kraju. Szefowie Akademii razem ze swoimi Gośćmi specjalnymi przez 6 kolejnych czwartków będą prezentować interpretacje wielkanocnych dań, które mogą wzbogacić i wyróżnić ofertę cateringową lokali gastronomicznych.
Podczas pokazów transmitowanych na żywo z obu siedzib Akademii lub lokali naszych Gości, prowadzący będą udzielać praktycznych porad i wskazówek dotyczących nie tylko gotowania, ale również organizacji pracy czy konstrukcji oferty wielkanocnych dań na wynos. Dodatkowo, porozmawiamy o praktycznych sposobach na przygotowanie się do odmrożenia gastronomii. Wszystko to w ramach wsparcia branży HoReCa w trudnym czasie, w którym sezonowa oferta na wynos ma wyjątkowo duże znaczenie.
Zachęcamy wszystkich kucharzy i szefów kuchni do oglądania, zadawania pytań i dzielenia się inspiracjami na żywo.
Zobacz, jak zaplanować nietypową wielkanocną ofertę cateringową. Postaw na regionalne, polskie smaki i pozwól swoim Klientom odkryć na nowo tradycyjne dania z Waszych okolic.
#wspieramgastro #zamawiamnawynos #ratujęgastro reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

2°C
4.63km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama