reklama

Vietnam Story - Klasyki Wietnamu Online

reklama
Vietnam Story - Klasyki Wietnamu Online
Cook Story by Samsung
Kiedy: 2021-03-11
Czas trwania: 18:30 - 20:30
Koszt wstępu: bilety

Serdecznie zapraszamy na nowe, wspaniałe WIETNAMSKIE warsztaty online z Bartkiem "Sneczem" Dębskim na których poznamy najsłynniejsze wietnamskie dania.
Kuchnia wietnamska należy do jednych z najbardziej wyrazistych kuchni Azji. Ogromna ilość intensywnych przypraw oraz smak świeżych ziół, np. kolendry i tajskiej bazylii czy wietnamskiej mięty i trawy cytrynowej sprawiają, że potrawy przenikają niezwykłymi aromatami. Często używany sos rybny nadaje charakterystyczny smak wietnamskim potrawom...
Obfita jest także w świeże ryby i owoce morza. Bardzo popularne są dania z wołowiny i drobiu, a różnorodność owoców i warzyw wpływa na oryginalność oraz świeży i wyraźny smak dań.
To właśnie z Wietnamu pochodzi znana na całym świecie ZUPA PHO, czyli aromatyczny, mięsny bulion z makaronem ryżowym i świeżymi dodatkami. Klasykiem stały się również BANH MI – popularne francuskie bagietki wypełnione mięsem lub świeżymi i piklowanymi warzywami.
Podczas warsztatów Snecz odkryje przed nami prawdziwy Wietnam! Nauczymy się robić m.in. pyszny, esencjonalny wywar do zupy PHO oraz ekspresowo piklowane warzyw. Snecz opowie także jakie produkty są najlepsze i na co należy zwracać uwagę przy ich kupnie.
Będzie pysznie! Koniecznie musicie być z nami!

Menu:
- Pho Bo z wołowiną, makaronem ryżowym, kiełkami Mung, szczypiorem i kolendrą
- Banh mi z pate z wątróbek drobiowych, klopsami wieprzowymi, piklowanymi warzywami i sosem majonezowym (w wersji wege ze smażonym, marynowanym tofu)

Uwaga!
Lista zakupowa pojawi się na Facebooku Cook Story oraz na Instagramie. Przepisy otrzymacie przed warsztatami.
Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowej Kuchni, która rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!
Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.
JEŚLI NIE MOŻESZ TEGO DNIA GOTOWAĆ Z NAMI - NIC STRACONEGO! NAGRANIE Z WYDARZENIA BĘDZIESZ MÓGŁ ODTWORZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.
Bilety dostępne: https://bit.ly/3oL5U8lreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

2°C
4.63km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama