reklama

Hogwarts Story - Magiczne Jedzenie z Hogwartu Online

reklama
Hogwarts Story - Magiczne Jedzenie z Hogwartu Online
Cook Story by Samsung
Kiedy: 2021-04-18
Czas trwania: 16:00 - 18:00
Koszt wstępu: bilety

www.facebook.com/events/814889896129589/ 

Wraz z Asią Banad zapraszamy wszystkie MŁODE i DOROSŁE Czarownice i Czarodziejów a także wszystkich Mugoli na pyszne, MAGICZNE warsztaty JEDZENIE Z HOGWARTU!
Tym razem skupimy się na ulubionym filmie nie tylko Dzieci i Młodzieży ale także wielu Dorosłych... czyli HARRYM POTTERZE - a konkretniej na pyyyysznych potrawach rodem z kuchni Hogwartu, domu Pani Weasley i Gospody Pod Świńskim Łbem!
Te warsztaty to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu, obudzenia w sobie wewnętrznego dziecka i nauczenia się nowych przepisów! To także idealny sposób na nudę... Zamiast siedzieć wieczorem przed telewizorem, zapraszamy za cudowną, magiczną i pyszną zabawę! Możecie gotować sami lub z Dziećmi - wybór należy do Was!
Podczas warsztatów nauczymy się przepysznych angielskich dań w filmowej odsłonie... Gwarantujemy, że przygotowanie ich sprawi Wam ogromną radość!
Poznamy super przepisy na FELIX FELICIS, czyli znane wszystkim "płynne szczęście", eksplodujące trufle Weasleyów, ... a na rozgrzanie - słynne magiczne piwo kremowe z "prądem" lub w wersji bezalkoholowej!
Potteromaniacy - zapraszamy do kociołków! Będzie pysznie i magicznie!
MENU:
- Felix felicis - słodkie, płynne szczęście (karmelizowane cornflakes, krem waniliowy, złoty karmel)
- Eksplodujące trufle od Weasleyów (ze strzelającym cukrem)
- Butterbeer - piwo kremowe - z prądem lub bezalkoholowe

Uwaga!
Lista zakupowa pojawi się na Facebooku Cook Story oraz na Instagramie. Przepisy otrzymacie przed warsztatami.
Istnieje możliwość zamówienia produktów spożywczych. Jeśli chcesz, aby produkty trafiły prosto pod Twoje drzwi skontaktuj się z nami - dostawy@cookstory.pl Zamówienia można składać do 3 dni przed planowaną datą wydarzenia.
Pamiętajcie, aby na czas warsztatów ustawić laptopa, tablet lub telefon w dogodnym miejscu w kuchni, aby dokładnie widzieć, co i jak przygotowuje Szef Kuchni, zapewniając sobie również miejsce do pracy.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

12°C
5.14km/h
1006hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama