reklama

Spacer VIP - drzewa i krzewy z rodziny magnoliowatych

reklama
Spacer VIP - drzewa i krzewy z rodziny magnoliowatych
Ogród Botaniczny PAN w Powsinie
ul. Prawdziwka 2, Warszawa
Kiedy: 2021-04-17
Czas trwania: 11:00
Koszt wstępu: bilety

www.facebook.com/events/844258949637706/ 

Zapraszamy na spacer po Kolekcji roślin magnoliowatych, dedykowany osobom posiadającym karnety do Ogrodu. Podczas spaceru uczestnicy dowiedzą się skąd pochodzą uprawiane w Polsce magnolie, oraz które z nich kwitną najwcześniej w naszym kraju.
W Kolekcji zgromadzono 78 różnych gatunków i odmian magnolii. W trakcie spaceru będzie także możliwość podziwiania kwiatów dwóch polskich odmian magnolii wyselekcjonowanych w naszym Ogrodzie – magnolii ‘Pink Glory’ oraz ‘Janina’.
Spacer poprowadzi kurator Kolekcji roślin magnoliowatych mgr inż. Agnieszka Kościelak.
Spacer przeznaczony jest dla osób posiadających karnety (roczne lub sezonowe) do Ogrodu. Ze względu na pandemię maksymalna liczba uczestników spaceru to 10.
Jeśli nie mają Państwo karnetu, a chcieliby uczestniczyć w wydarzeniach VIP, karnet (roczny lub sezonowy) można zamówić w kasach Ogrodu lub pisząc na adres informacja@obpan.pl. Wszystkie informacje o karnetach znajdą Państwo na naszej stronie https://ogrod-powsin.pl/godziny-otwarcia-i-cennik-biletow/
Podczas warsztatów obowiązują maseczki oraz zachowanie dystansu.
Na warsztat obowiązują zapisy: spacery@obpan.pl WAŻNE: w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz numer karnetu, w tytule wpisać „Spacer po magnoliach 17 kwietnia”
Dodatkowe informacje: spacery@obpan.pl 22 648 38 56 w. 244reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

12°C
2.57km/h
1006hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama