reklama

Wybitnie nieznani - teatr improwizacji

reklama
Wybitnie nieznani - teatr improwizacji
Konstanciński Dom Kultury "Hugonówka"
ul. Mostowa 15, Konstancin Jeziorna
Kiedy: 2021-07-24
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

IMPRO w Hugonówce to zawsze świetna propozycja! Nasza Publiczność doskonale zna tę formułę spektaklu. Już wkrótce - kolejna impro propozycja!
Wybitnie Nieznani to wielki artystyczny oksymoron. Grupę tworzy czworo przyjaciół z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w przecieraniu szlaków polskiej sceny improwizacyjnej. Zgrani jak Rambo i jego karabin, zabawni w sposób inteligentny, a do tego muzykalni jakby wychował ich Broadway i La Scala. Szeroko znani w wąskim gronie aktorzy improwizatorzy, zabiorą Widzów w pełną zwrotów akcji podróż po najśmieszniejszych zakamarkach ludzkich relacji. Powiedzcie nam co zagrać, a my zajmiemy się resztą.
Grupę tworzą: Aktorka Teatralna I Nie Tylko Śpiewaczka Operowa Oraz Plastyk Muzykant Alternatywny Także Aktor Muzyk Wielowymiarowy Klawiszowo Dęciakowy
24.07, godz.19.00, Altana przy Hugonówce, wstęp wolny.
Na nasze Wydarzenia zapraszamy niezależnie od warunków atmosferycznych, zapewniamy gorące emocje i doskonałą zabawę.
I choć trzymamy kciuki za piękną pogodę, to gdyby przypadkiem deszcz sprawił nam niespodziankę możliwe jest przeniesienie wydarzeń sobotnich oraz niedzielnych do Sali Widowiskowej KDK Hugonówka. Prosimy śledzić naszego FB i stronę hugonowka.pl.
W czasie wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny (maseczki, dystans, dezynfekcja) reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
6.69km/h
1020hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama