reklama

REFLEKSOLOGIA TREE - uruchomienie procesów samoleczenia organizmu.

reklama
REFLEKSOLOGIA TREE  - uruchomienie procesów samoleczenia organizmu.
Normobaria Wilanów
ul. Wiertnicza 78, Warszawa
Kiedy: 2022-05-18
Czas trwania: 13:00 - 21:00
Koszt wstępu: 450 zł

18 i 25 maja można skorzystać z zabiegu Refleksologia TREE.
Podczas sesji tlenowej w normobarii.

CZYM JEST REFLEKSOLOGIA TREE:
Metoda Refleksologii TREE (Therapeutic Reflexology Emotional Equlibrium) bazuje na bardzo dokładnym refleksologicznym opracowaniu dłoni i stóp przy jednoczesnej pracy z emocjami skumulowanymi w ciele Klienta. Jest to intuicyjna metoda wykonywania refleksologii dłoni i stóp, podczas której patrzy się na człowieka przez pryzmat nagromadzonych w nim emocji.

CZYM JEST NORMOBARIA:
Normobaria to przełomowa metoda stymulacji organizmu polegająca na przebywaniu w atmosferze o podwyższonym ciśnieniu (1500 hPa) przy zoptymalizowaniu zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz w obecności najdoskonalszego znanego przeciwutleniacza - wodoru cząsteczkowego.
W komorze normobarycznej:
✔️ przywrócisz zdrowie,
✔️ a tym samym zadbasz o jakość życia,
✔️ uzyskasz więcej energii oraz wzrost wydajności fizycznej i umysłowej,
✔️ pozbędziesz się schorzeń.

Wyższe ciśnienie i skład powietrza normobarii działają wspierająco na procesy zachodzące w ciele w trakcie różnych zabiegów i masaży oferowanych przez naszych terapeutów.

ZABIEG WYKONUJE:
Monika Malesa - terapeuta holistyczny, masażysta. Uzyskała Państwowy tytuł masażysty w Tajlandii. Wykonuję masaż Kobido, masaż akupresurowo - limfatyczny, masaż tajski. Jest konsultantem Kronik Akaszy, praktykiem Metody Silvy i Soul Body Fusion.
"Patrząc na stopy moich Klientów, widzę ile bólu, ile emocji nie zostało wypowiedzianych. Poprzez mapowanie emocjonalne stóp mogę je odczytać, nawet jeżeli sam Klient nie jest świadomy ich istnienia. Przy pomocy Refleksologii TREE uwalniamy to wszystko, na co ciało i podświadomość jest gotowe." - mówi Monika Malesa, nasza refleksolog.
Zapraszamy Was do pięknej podróży, podczas której dotrzecie do głębokich zapisów swojej podświadomości i uwolnicie ciało, umysł i duszę od tego co jest już zbędne. Będziecie mogli sprawdzić jak duże uwolnienie daje Refleksologia Emocjonalna.

DODATKOWE INFORMACJE:
Zabiegi Moniki odbywają się w trakcie pobytu w komorze, w prywatnej przestrzeni.
Sesja trwa 3h (plus 1h na odpoczynek/integrację doświadczenia w warunkach normobarii).
Opłata za sesję u Moniki to 450 zł za 3h godziny. Do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze (według cennika). Można także wykorzystać 2 sesje z karnetu.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do nas.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

35°C
7.72km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama