reklama

Koncert z okazji Święta Wojska Polskiego - Big Band Rondo

reklama
Koncert z okazji Święta Wojska Polskiego - Big Band Rondo
Park Zdrojowy im. hrabiego Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie
Kiedy: 2022-08-15
Czas trwania: 17:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Z okazji Święta Wojska Polskiego zapraszamy na koncert konstancińskiego zespołu "RONDO" - ,Najpiękniejsze pieśni i piosenki żołnierskie ''.
Z Big Bandem Rondo wystąpią: Sylwia Krzywda-Motyczyńska, Ryszard Wróblewski i Ryszard Gniazdowski. Koncert poprowadzi Anna Barańska-Wróblewska.
Big Band „ RONDO’’ funkcjonuje na rynku muzycznym od 18 lat. To jeden z ciekawszych Big Bandów w Polsce uświetniający doskonałym brzmieniem wiele prestiżowych imprez i uroczystości.
Skład osobowy zespołu to zawodowi muzycy z dużym stażem i doświadczeniem artystycznym w najlepszych zespołach reprezentacyjnych i estradowych.
Pod względem repertuaru orkiestra jest wszechstronna i wykonuje perfekcyjnie ponad 150 aranżacji napisanych specjalnie dla niej. W repertuarze posiada światowe przeboje klasyki big bandu, znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, muzykę patriotyczno-żołnierską, religijną, oprawa Mszy Św., operetkową, musicalową i filmową. Big Band Rondo liczy 16 muzyków, z zespołem współpracują znani, lubiani i cenieni wykonawcy różnych gatunków muzycznych.
15.08, godz. 17.00, Amfiteatr w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

11°C
2.06km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama