reklama

"Ćwiczymy z wilkami" - plenerowe zajęcia jogi

reklama
Konstanciński Dom Kultury "Hugonówka"
ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna
Kiedy: 2022-08-14
Czas trwania: 11:00 - 12:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich spragnionych ruchu i świeżego powietrza.
To świetna okazja, by zrobić coś dla ciała oraz ducha. Zajęcia będą odbywać się na polanie przy Hugonówce (przy rzeźbie wilków). Zajęcia skierowane zarówno do doświadczonych, jak i początkujących, bez ograniczeń wiekowych. Potrzebne wygodne ubranie oraz mata do jogi lub ręcznik. Udział bezpłatny.
Joga jest jedną z niewielu form aktywności, którą mogą uprawiać ludzie w każdym wieku. Joga potrafi też pomóc przy wielu schorzeniach - jest doskonałą metodą na zapewnienie sobie zdrowia na długie lata! Jest jedyną aktywnością fizyczną doskonałą zarówno dla dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży, jak i młodych, zdrowych i aktywnych. Bez granic wiekowych i zdrowotnych!
Joga potrafi rozciągnąć i tych już dobrze rozciągniętych i tych, którzy mają na tym polu zaległości. Jeśli nie jesteś rozciągnięty, joga będzie dla Ciebie idealna - ona nie jest dla rozciągniętych, ale dla tych, którzy chcą się rozciągnąć. Elastyczne mięśnie łatwiej wzmacniać i mniej doznają kontuzji, a Ty wreszcie możesz dotknąć dłońmi stóp!
Joga, którą będziemy wspólnie ćwiczyć na trawie jest oparta na fizjologii, kinezjologii i neurologii ruchu, każda sekwencja jest zaplanowana i przemyślana tak, aby był to ruch rozwijający i wspierający ciało.
Spotykamy się w każdą niedzielę o godz. 11.00 przy Wilkach na polanie obok Hugonówki!
Do zobaczenia! Namaste!
Niedziele 7,14,21,28 sierpnia
godz. 11.00
wstęp wolny  reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

12°C
2.57km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama