reklama

Cykl wykładów "Ciało zawsze prawdę Ci powie"

reklama
Cykl wykładów
Normobaria Wilanów
ul. Wiertnicza 78, Warszawa
Kiedy: 2022-09-22 - 2022-09-24
Czas trwania: 19:00 - 21:00
Koszt wstępu: 100 zł plus koszt pobytu w komorze

Z całego serca cieszę się na kolejne spotkania w Normobarii Wilanów, na które serdecznie zapraszam!
Więcej szczegółów poniżej 
Zapraszamy serdecznie na cykl wykładów z Totalnej Biologii, czyli na spotkanie z psychosomatyką oraz prawami systemowymi rodzin
Wykłady odbywają się w Normobarii Wilanów. Normobaria to przełomowa metoda stymulacji organizmu polegająca na przebywaniu w atmosferze o podwyższonym ciśnieniu (1500 hPa) przy zoptymalizowaniu zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz w obecności najdoskonalszego znanego przeciwutleniacza - wodoru cząsteczkowego. Przebywanie w warunkach normobarycznych gwarantuje maksymalną przyswajalność tlenu na poziomie komórkowym. Naturalne mechanizmy naprawcze organizmu działają ze zwielokrotnioną wydajnością.
Psychosomatyka została rozwinięta przez badania i odkrycia doktora Hamer’a, które nazwał nową medycyną germańską, a która przyjęła dzisiaj także takie nazwy jak psychobiologia, totalna biologia, biologika, biokodowanie. To zmieniająca nasze postrzeganie choroby wiedza, z którą w świetle obecnych globalnych wydarzeń warto się zapoznać i rozwijać. Ustawienia systemowe rodzin to technika pozwalająca zobaczyć dynamikę energetyczną w danej rodzinie i jej zmianę celem polepszenia jakości życia danej osoby.
HARMONOGRAM I TYTUŁY WYKŁADÓW:
I spotkanie – 22 września – ‘Ufam biologii, ufam ciału, ufam sobie’
To spotkanie dla osób mających po raz pierwszy styczność z szeroko pojętą psychosomatyką. Będziemy poznawać biologiczne prawa natury zarządzające reakcjami naszego organizmu. Zobaczymy jak uczucia i emocje wpływają na objawy chorobowe w ciele. Tę wiedzę odniesiemy do kontekstu zmian obecnie zachodzących globalnie na Ziemi. Dla osób chcących wziąć udział w spotkaniu i mających pytanie odnośnie swoich chorób proszę o przesłanie nazwy jednej choroby lub opisanie objawów w ciele na adres magdalena@magdalenamagrian.com max. do 19 września.
II spotkanie – 23 września – ‘Emocje i uczucia, znaczenie’
To spotkanie dla osób chcących szerzej spojrzeć na to co czują i jak wpływa to na ich ciało. Dla osób chcących wziąć udział w tym spotkaniu zachęcam do przesłania na adres magdalena@magdalenamagrian.com emocji lub uczucia, której w sobie nie akceptują, a którą często odczuwają.
III spotkanie – 24 września – ‘Hellingerowskie Ustawienia Systemowe – wiedza i praktyka’
Spotkanie mające charakter semi-warsztatowy dla osób pragnących zapoznać się z tą techniką. Poznamy podstawowe prawa systemowe i poczujemy je w ‘polu ducha’. W ramach spotkania proponuję dwóm osobom wgląd (nie jest to ‘pełne’ ustawienie) w ich system rodzinny na figurkach. Decyduje kolejność zgłoszeń na adres email magdalena@magdalenamagrian.com bez podawania szczegółów problemu.
Zachęcamy do skorzystania z całego cyklu wykładów, jednak jest możliwość skorzystania także z pojedynczych spotkań. A wszystko to w warunkach normobarii
WYKŁADY POPROWADZI: Magdalena Magrian-Lewandowska
Kilka słów o wykładach od prowadzącej:
"Prowadzę w Gdańsku gabinet psychobiologii i ustawień systemowych wg. metody Sophie i Berta Hellinger. Jestem dyplomowanym terapeutą ustawień systemowych. W latach 2017-2019 ukończyłam Instytut Cichych Ustawień Rodzin u Gerharda Walper’a (Institut Für Stilles Familienstellen, Taunus) wg metody Sophie i Berta Hellinger. W ramach szkolenia zrealizowałam m.in. moduł Porządki sukcesu i zarządzanie w zawodzie i w przedsiębiorstwie oraz dodatkowo moduł wprowadzający do Szkoły Miłości w Rodzinie obejmujący zakres tematyczny Pojednanie z Rodzicami wg Jiriny Prekop w oparciu o Terapię Mocnego Trzymania według Prekop (prowadzenie Anna Choińska).
Jestem także dyplomowanym psychobiologiem. W latach 2020-2022 ukończyłam psychobiologię w warszawskiej Akademii Psychobiologii Vedica u dr Marzanny Radziszewskiej-Konopko. Psychobiologia Vedica to także widzenie zależności pomiędzy 'chorobą’ a poziomem świadomości człowieka (mapa świadomości Hawkinsa). Te moduły były prowadzone przez Jolantę Toporowicz z Instytutu Euphonia.
Wcześniejsze kwalifikacje:
Wiele lat byłam prawnikiem i doradcą finansowym oraz podatkowym. Pracowałam w urzędach państwowych, korporacjach finansowych w Polsce i poza jej granicami 12 lat. Doświadczyłam, że bez względu na wykształcenie, zawód, miejsce zamieszkania ludzie wszędzie mają te same emocje i uczucia, natomiast różnią nas przekonania i opinie. W rezultacie możemy reagować na te same wydarzenia w różny sposób. Nasze różne poziomy świadomości wpływają na poziom dojrzałości w reakcji na doświadczane przez nas wydarzenia.
Prywatnie:
Jestem mężatką. Mamy z mężem dwoje dzieci. Dołączyły do naszej rodziny dwa psy. Mieszkam w Gdańsku, uwielbiam chodzić po górach i malować stare meble.
Więcej o mnie i jak pracuję możesz przeczytać tutaj: magdalenamagrian.com."
DODATKOWE INFORMACJE:
Czas trwania wykładów: po 2 godziny każdego dnia.
Opłata wynosi 100 zł za spotkanie, a za 3 spotkania płatne z góry - 260 zł.
Do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze (według cennika). Można także wykorzystać sesję z karnetu.
Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
biuro@normobaria-wilanow.pl
509 139 302reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

13°C
2.06km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama