reklama

Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów

reklama
Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów
Centrum Kultury Wilanów
ul. Kolegiacka 3, Warszawa
Kiedy: 2023-02-04
Czas trwania: 19:00 - 20:30
Koszt wstępu: bilety

Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów
Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3
1.10.2022 r. (sobota), godz. 19:00-20-:30 (prosimy o przybycie 15 min. wcześniej)
Koszt: 40 zł / warsztat

Zapisy w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz na stronie: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/42097
Płatności należy dokonać do 28.09.2022 r.

Uczestnictwo w zajęciach z własną matą.

Podczas sesji w naszej sali zanurzymy się w organicznym dźwięku mis, gongów i dzwonków, by odkrywać jego złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen. Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele.
Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania. Gdy podczas sesji komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, możemy doświadczyć czystego bycia tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.
Usłyszymy dźwięki sześciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz dwóch gongów, tam-tama i fena, i zestawu dzwonków, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków energetycznych ciała.

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.

Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki. Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia. Warto wziąć matę, koc. Prosimy zgłosić ciążę i astmę.

Jakie są rezultaty?

Sesja pozwala doświadczyć:
-> na poziomie fizycznym:
- poprawy zdrowia i nastroju, jakości snu i metabolizmu
- uruchomienia procesów regeneracyjnych w tkankach
- detoksykacji organizmu
- udrożnienia obiegu energetycznego
- regulacji pracy narządów wewnętrznych

-> na poziomie mentalnym:
- uwolnienia od stresu, napięć i problemów
- oczyszczenia emocji

-> na poziomie duchowym:
- niezwykłych wrażeń muzycznych
- podniesienia samoświadomości

Kto będzie czuwał nad przestrzenią dźwięku?

Joanna Romaniuk to entuzjastka jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim, absolwentka studiów Joga i relaksacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie), z państwowymi dyplomami kursów masażu klasycznego oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (Polskie Towarzystwo Mindfulness, Zuzanna Ziomecka), która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
3.09km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama