reklama

“Parlons-nous français” - konwersacje

reklama
“Parlons-nous français” - konwersacje
Konstanciński Dom Kultury "Hugonówka"
ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna
Kiedy: 2022-11-27
Czas trwania: 16:00 - 20:00
Koszt wstępu: bilety

“Parlons-nous français” to czterogodzinny kurs języka francuskiego dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć rozmawiać w języku francuskim.
KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Koszt: 120 zł za jedno spotkanie – kasa KDK lub online na https://hugonowka.pl/kup-bilet/
Poziom: minimum A2
Liczba miejsc ograniczona
Prowadzenie: Beata Banasik, którą publiczność Hugonówki zna z nastrojowych koncertów piosenki francuskiej i nie tylko, jako …wokalistkę…. Tym razem w nowej roli
Dlaczego zdaniem Beaty Banasik warto spróbować?
Wielu z nas na myśl o powiedzeniu kilku zdań w języku obcym najchętniej zapadłoby się pod ziemię. Możemy posiadać ogromną wiedzę i z pamięci recytować wszystkie zasady gramatyki, jednak jeśli nie ośmielimy się rozmawiać (nie tylko w swojej głowie), wszystkie nasze starania spełzną na niczym. Celem samym w sobie jest przede wszystkim komunikacja z drugim człowiekiem. I wcale nie musimy być w tym doskonali. Możemy popełnić błąd, możemy się zawahać, możemy mieć wątpliwości. Ba! Nawet powinniśmy. W tym właśnie tkwi cały urok nauki języka obcego.
Pragnę zaproponować wam kilkugodzinny kurs konwersacji prowadzony wyłącznie w języku francuskim. Moim zadaniem będzie ośmielić Was, wesprzeć i dać motywację niezbędną do samodoskonalenia się. Bo tym właśnie jest język obcy: przyjemnością mającą na celu rozwój osobisty. Nauka języka może stać się twoją pasją. Uwierz mi! Można na jej punkcie oszaleć.
Nazywam się Beata Banasik i jestem absolwentką Wydziału Sztuk Widowiskowych (Master 2) w Arras oraz Konserwatorium Teatralnego w Strasburgu, we Francji. Posiadam certyfikat z języka francuskiego DELF C1 oraz certyfikat z języka hiszpańskiego (B2) na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Od kilku lat uczę języka francuskiego oraz śpiewam w języku francuskim. Odkąd pamiętam byłam pasjonatką lingwistyczną i moją pasją pragnę się z wami podzielić.
Co będziemy robić?
Rozmawiać! Rozmawiać! Rozmawiać!
Porozmawiamy o waszych planach, waszych marzeniach i będziemy, krok po kroku, poznawać się! Czyż spotkanie z nieznaną osobą nie jest jedną z najbardziej ekscytujących przygód?
Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:
Miałeś(aś) już co nieco styczność z językiem francuskim
Znasz podstawy gramatyczne
Z powodu bariery językowej nie wiesz jak zacząć mówić Jesteś otwarty na nowe i nieznane. reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-0°C
5.66km/h
1001hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama