reklama

Akademia Ajurwedy

reklama
Akademia Ajurwedy
Normobaria Wilanów
ul. Wiertnicza 78, Warszawa
Kiedy: 2022-12-10
Czas trwania: 11:00 - 13:00
Koszt wstępu: 149 zł plus koszt sesji w normobarii

Drodzy,
mamy dla Was kolejną fantastyczną okazję, aby zgłębić nieco tajniki natury i zdrowego stylu życia.
Zapraszamy Was na nowy cykl spotkań - AKADEMIĘ AJURWEDY -
10 grudnia, 11:00 - 13:00

Ajurweda to najstarsza nauka o zdrowiu i życiu, która liczy sobie 5 tysięcy lat. To system medycyny holistycznej, który pokazuje jak za pomocą diety, zabiegów olejowych, ziół, przypraw i kwiatów rosnących wokół nas, słowem całego stylu życia, wracać do równowagi, zdrowia i szczęścia. Przede wszystkim ajurweda podpowiada jak wykorzystując naturę wokół nas dostrajać się do rytmu naszej wewnętrznej natury.

Na AKADEMII AJURWEDY opowiemy o najważniejszych z punktu widzenia nas, ludzi współczesnych aspektach tej starożytnej nauki. Dostosujemy ją do lokalnych potrzeb osób mieszkających w naszej szerokości geograficznej. Od teorii będziemy przechodzić do praktyki, smaków (w ajurwedzie nazywanych „rasa”), oddechu, trawienia i powiązanego z nim poziomu umysłu (i emocji).

Pierwsze spotkanie to WSTĘP DO AJURWEDY. Przedstawimy na nim koncepcję ajurwedyjskich dosz oraz 5 żywiołów, które budują cały otaczający nas świat oraz nas samych. Spotkanie zakończy krótka praktyka oddechowo - medytacyjna.

Spotkania poprowadzą Karolina i Maciek Szaciłło, którzy wspólnie realizują projekt MEDYtuJEMY (medytujemy.pl), czyli blog kulinarno-lifestyle'owy na którym dzielą się m.in swoją wiedzą z zakresu ajurwedy, zdrowego odżywiania, praktyk relaksacyjnych i medytacyjnych. Wspólnie prowadzą warsztaty oraz wyjazdowe detoksy. Autorzy książek o zdrowym odżywianiu, takich jak: "Karolina na detoksie" i in. Producenci ajurwedyjskich olejów do ciała Prakriti (prakriti.pl).

DODATKOWE INFORMACJE:
- Spotkanie trwa: 2 godziny.
- Wejściówką jest wniesienie dwóch opłat:
- opłata za spotkanie 149 zł,
- do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli ktoś posiada bądź nabędzie.
- Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo:

biuro@normobaria-wilanow.pl
509 139 302

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktureklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-0°C
5.66km/h
1001hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama