reklama

Hulanki w hawajskich rytmach Hula

reklama
Hulanki w hawajskich rytmach Hula
Agnieszka Śliskowska Studio Treningu
ul. Kolegiacka 3, Warszawa
Kiedy: 2023-02-18
Czas trwania: 11:00 - 13:00
Koszt wstępu: 160zł

W ostatnią sobotę karnawału zapraszam wraz z prowadzącą Małgorzatą na:

HULANKI W HAWAJSKICH RYTMACH HULA
Termin: sobota 18.lutego godz.11:00 - 13:00
Miejsce: ul.Kolegiacka 3 Warszawa / CKW / sala galerii na IIIp
Wartość warsztatu: 160zł

Jestem pewna, że będzie to prawdziwa, taneczna przygoda. Zarówno dla osób, które pierwszy raz zetkną się z tańcem Hula jak i dla osób, które uczestniczą w takich zajęciach na co dzień. Dla mnie to będzie pierwszy raz i jestem niezwykle podekscytowana. Do poprowadzenia tego warsztatu zaprosiłam niezwykłą kobietę o wielu talentach i umiejętnościach. Ciepłą, kolorową i zakręconą Małgorzatę Margaritę Wilczyńską. Specjalnie dla nas przyjeżdża z Łodzi i zapewni nam wspaniałe karnawałowe wrażenia. Więcej informacji o Małgorzacie przeczytasz poniżej.

Czego możesz się spodziewać?:
• Dobrej zabawy,
• Uśmiechu
• Nauki podstawowych kroków Hula,
• Nauki prostej choreografii w rytmach Hula,
• Muzyki w klimacie Hula,
• Poczęstunku: ciacho, woda, owoce…

Jak się przygotować?:
• Zaopatrz się w dobry nastrój,
• Ubierz się w stylu Hula. Inspiracje znajdziesz w internecie
• Klasyczny strój Hula nie jest obowiązkowy. Wystarczy np. jak zawiążesz na biodrach długą chustę, do tego podkoszulek/koszula, kwiaty we włosy, na kostkach, nadgarstkach…dużo kwiatów, biżuteria, makijaż.
• Tańczymy boso lub w lekkim obuwiu,
• Ode mnie będzie łańcuch kwiatowy hula,

Czym jest taniec Hula?:
Taniec Hula dosłownie znaczy: rozpalać wewnętrzny ogień – ruch bioder uruchamia przepływ energii w ciele po to, by było piękne i zdrowe, uwalniając pierwotną energię miłości do siebie i świata. Dlatego, gdy tańczymy hula, poprawia nam się nastrój – nasze ręce są w harmonii z niebem, stopy w harmonii ziemią, a ciało w harmonii z kosmosem. Wszystko jest miękkie, płynne i lekkie. Hula to wyrażanie emocji i transformacja tego, co negatywne, w to, co pozytywne; to rodzaj medytacji w ruchu.

Słów kilka o prowadzącej:
Małgorzata Margarita Wilczyńska – z wykształcenia lekarz, arteterapeuta (m.in. choreoterapia i terapia tańcem), instruktor tańca i manager, masażystka (masaże klasyczne, relaksacyjne, terapeutyczne i lecznicze, m.in. całego ciała Lomi Lomi Nui i Dotyk Motyla, liftingujący twarzy Kobido i BelViso, antycellulitowy bańką chińską, relaksacyjny gorącymi kamieniami oraz powięziowy i drenaż limfatyczny, a także automasaż). Tancerka i instruktorka tańców: flamenco, tańców orientalnych (arabskiego tańca brzucha (Belly dance) i indyjskiego tańca hinduskiego (Bharatanatyam oraz Bollywood), a także stepowania musicalowego (Tap dance) oraz tańca hawajskiego (Hula) i tańców w kręgu, tańców liniowych. Wizażystka i stylistka, fotomodelka i modelka z wieloletnim doświadczeniem, współpracująca m.in. z agencjami Art Models i Moda Forte. Choreograf i konferansjer pokazów mody (do m.in. Wyborów Miss Polonia, Święta Łodzi i innych miejscowości) i różnych innych form scenicznych (np. przedstawienia teatralne, koncerty z muzyką na żywo, występy improwizowane z animacją publiczności).
Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Ciebie do skorzystania z tego warsztatu. Godziny warsztatu nie kolidują z wieczornym wyjściem kończącym karnawał. Wręcz mogą rozpalić Cię wewnętrznie i przygotować na ciąg dalszy na mieście czy u przyjaciół.
_______________
Zapisy u mnie: Agnieszka Śliskowska / 601 912 634
agnieszka.sliskowska@gmail.com
Opłata:
160zł na podane niżej konto:
Agnieszka Śliskowska Studio Treningu
ING 76 1050 1461 1000 0097 3864 0060
Lub Blikiem na telefon: 601 912 634

www.agnieszkasliskowska.pl
________________
Zapraszamy
Agnieszka + Małgorzatareklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
3.09km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama