reklama

Akademia Ajurwedy - Normobaria Wilanów

reklama
Akademia Ajurwedy - Normobaria Wilanów
Normobaria Wilanów
ul. Wiertnicza 78, Warszawa
Kiedy: 2023-02-04
Czas trwania: 11:00 - 13:00
Koszt wstępu: 149 zł plus koszt sesji w normobarii

Kochani,
4 lutego zapraszamy na czwartą odsłonę AKADEMII AJURWEDY w Normobarii Wilanów.

Kilka słów od Karoliny i Maćka poniżej:

"Część czwartą AKADEMII AJURWEDY dedykujemy smakom. Ajurweda wyróżnia 6 podstawowych smaków: słodki, kwaśny, słony, ostry, gorzki i cierpki. Za każdym z nich stoją określone emocje. Każdy z nich równoważy poszczególne żywioły w ciele oraz wspomaga działanie poszczególnych organów. Każdy z nich ma dwa oblicza (jak praktycznie wszystko w otaczającym nas świecie). Smak wpływa więc nie tylko na ten najbardziej zauważalny aspekt potrawy, naparu czy samego zioła. Równoważy zarówno nasze ciało, jak i emocje. Na warsztatach będziemy doświadczali smaku poszczególnych przypraw. Zobaczymy jak kardamon, cynamon cejloński, imbir czy rozmaryn poprzez smak wpływają na nasz organizm. Czy nasz ochładzają czy zupełnie odwrotnie rozgrzewają i tym samym poprawiają trawienie. Maciek wyjaśni krok po kroku jak wykorzystywać smak w trakcie samego procesu gotowania, a tym samym wracać do równowagi. Cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Przyglądanie się smakom ma jeszcze jedno piękne oblicze. Pomaga nam dostrzec wypierane emocje i uwarunkowania emocjonalne. Taka „terapia smakiem” może okazać się nie tylko przyjemna, ale również bardzo pomocna. Spotkanie zakończy praktyka oddechowo - medytacyjna."
Spotkania prowadzą Karolina i Maciek Szaciłło, którzy wspólnie realizują projekt MEDYtuJEMY (medytujemy.pl), czyli blog kulinarno-lifestyle'owy na którym dzielą się m.in swoją wiedzą z zakresu ajurwedy, zdrowego odżywiania, praktyk relaksacyjnych i medytacyjnych. Wspólnie prowadzą warsztaty oraz wyjazdowe detoksy. Autorzy książek o zdrowym odżywianiu, takich jak: "Karolina na detoksie" i in. Producenci ajurwedyjskich olejów do ciała Prakriti (prakriti.pl).

A to wszystko w uzdrawiającej atmosferze normobarii 
ZALETY NORMOBARII:
Normobaria to przełomowa metoda stymulacji organizmu polegająca na przebywaniu w atmosferze o podwyższonym ciśnieniu (1500 hPa) przy zoptymalizowaniu zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz w obecności najdoskonalszego znanego przeciwutleniacza - wodoru cząsteczkowego.
W komorze normobarycznej:
- przywrócisz zdrowie,
- a tym samym zadbasz o jakość życia,
- uzyskasz więcej energii oraz wzrost wydajności fizycznej i umysłowej,
- pozbędziesz się schorzeń.

DODATKOWE INFORMACJE:
Spotkanie trwa: 2 godziny.
Wejściówką jest wniesienie dwóch opłat:
- opłata za spotkanie 149 zł,
- do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze: 120 zł oraz 90 zł dla Juniora/Seniora 65+. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli ktoś posiada bądź nabędzie.
Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo:
biuro@normobaria-wilanow.pl

509 139 302

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktureklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
3.09km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama