reklama

Akademia Ajurwedy cz.VI

reklama
Akademia Ajurwedy cz.VI
Normobaria Wilanów
ul. Wiertnicza 78, Warszawa
Kiedy: 2023-03-26
Czas trwania: 11:00 - 13:00
Koszt wstępu: 149 zł plus koszt sesji w normobarii

Drodzy,
zapraszamy na szóstą odsłonę Akademii Ajurwedy.

26 marca, niedziela, godz. 11:00 - 13:00

"Część szóstą AKADEMII AJURWEDY zadedykujemy oczyszczaniu, czyli wspomaganiu naszego organizmu w procesie usuwania toksyn.
Cykl oczyszczania i odżywiania są dwoma naturalnie występującymi po sobie w naturze. Po okresie jesieni i zimy, kiedy nasz organizm potrzebuje się rozgrzewać, budować i odżywiać, następuje wiosenny czas redukcji i oczyszczania. Pojawiają się pierwsze zielono listne. Na ich bazie od wieków przeprowadzano na ziemiach polskich posty. Jednak już teraz warto zaznaczyć, że skoro nie ma jednej idealnej diety dla każdego, nie ma również jednego, dopasowanego do potrzeb wszystkich detoksu. Coś co dla kogoś jest lekarstwem, dla kogoś innego może okazać się trucizną. Ajurweda, najstarsza nauka o zdrowiu dokładnie doprecyzowuje jakie metody usuwania tzw. Ama (toksyn) powinny stosować osoby np. rozgrzane i z doskonałym trawieniem, a po jakie powinny sięgać wychłodzone i cierpiące na problemy trawienne. Przestrzega również przed "skakaniem na głęboką wodę", czyli radykalnymi głodówkami i postami przeprowadzanymi na własną rękę bez kontroli specjalisty.
I o tym wszystkim opowiemy na warsztatach. Przybliżymy również koncepcję ajurwedyjskiej panchakarmy, kilkuetapowego procesu oczyszczanie. Przedstawimy podstawowe zasady mało inwazyjnego detoksu ajurwedyjskiego (również przygotowania i wyjścia z detoksu). Oddech jest jednym z najprostszych sposobów na usuwanie toksyn. Całość zakończy więc sesja oddechowo - medytacyjna."
Spotkania prowadzą Karolina i Maciek Szaciłło, którzy wspólnie realizują projekt MEDYtuJEMY (medytujemy.pl), czyli blog kulinarno-lifestyle'owy na którym dzielą się m.in swoją wiedzą z zakresu ajurwedy, zdrowego odżywiania, praktyk relaksacyjnych i medytacyjnych. Wspólnie prowadzą warsztaty oraz wyjazdowe detoksy. Autorzy książek o zdrowym odżywianiu, takich jak: "Karolina na detoksie" i in. Producenci ajurwedyjskich olejów do ciała Prakriti (prakriti.pl).

A to wszystko w uzdrawiającej atmosferze normobarii!

CZYM JEST NORMOBARIA:
Normobaria to przełomowa metoda stymulacji organizmu polegająca na przebywaniu w atmosferze o podwyższonym ciśnieniu (1500 hPa) przy zoptymalizowaniu zawartości tlenu i dwutlenku węgla oraz w obecności najdoskonalszego znanego przeciwutleniacza - wodoru cząsteczkowego.
W komorze normobarycznej:
- przywrócisz zdrowie,
- głęboko się dotlenisz,
- zregenerujesz organizm,
- wesprzesz odporność,
- uzyskasz więcej energii oraz wzrost wydajności fizycznej i umysłowej,
- przefiltrujesz organizm z toksyn (w tym ze smogu),
- oraz mocno się zrelaksujesz i odprężysz.

DODATKOWE INFORMACJE:
Spotkanie trwa: 2 godziny.
Wejściówką jest wniesienie dwóch opłat:
- opłata za spotkanie 149 zł,
- do tego należy doliczyć opłatę za pobyt w komorze: 120 zł lub 90 zł dla Juniora/Seniora 65+. Można także wykorzystać sesję z karnetu, jeżeli ktoś posiada bądź nabędzie.
Zapisy przyjmujemy telefonicznie, bądź mailowo:
biuro@normobaria-wilanow.pl
509 139 302

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktureklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
3.09km/h
1019hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama