reklama

Powsin - Piąta Rano. Warsztaty fotograficzne w Ogrodzie PAN

reklama
Powsin - Piąta Rano. Warsztaty fotograficzne w Ogrodzie PAN
PAN Ogród Botaniczny w Powsinie
ul. Prawdziwka 2, Warszawa
Kiedy: 2023-09-24
Czas trwania: 06:15 - 09:30
Koszt wstępu: 149zł

"Powsin - Piąta Rano" to unikalne warsztaty, które odbywają się tylko kilka razy w roku. Z dala od miejskiego zgiełku, przy akompaniamencie śpiewu ptaków i w porannej rosie - gdy Warszawa jeszcze śpi.
Takiego nastroju i światła próżno szukać w ciągu dnia...

Na przedostatni w tym roku poranny PhotoWalk zapraszamy wszystkich miłośników Natury oraz fotografii przyrodniczej: tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aparatem fotograficznym, jak i tych, którzy posiedli już podstawy wiedzy, lecz chcieliby fotografować bardziej kreatywnie. Podczas warsztatów będziemy omawiać i ćwiczyć techniki przydatne w wielu różnych rodzajach fotografii. Opowiemy o aparatach, obiektywach i akcesoriach, które najlepiej sprawdzą się w fotografii przyrodniczej i krajobrazowej, o zastosowaniu migawki, przysłony i głębi ostrości, o pomiarach światła i wykorzystaniu światła zastanego, kompensacji ekspozycji czy wreszcie o kompozycji obrazu. Odpowiemy także na Wasze pytania.

Na zajęciach idealnie sprawdzi się lustrzanka, bezlusterkowiec, zaawansowany aparat kompaktowy a nawet zaawansowany smartfon.

Informacje i zapisy:

telefonicznie pod numerem 504 955 900,
e-mailowo pod adresem info@warsztatyfotograficzne.art

Koszt uczestnictwa: 149 PLN/os.
Czas trwania warsztatów: 3 godzinyreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1003hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama
reklama