reklama

Magiczny Las Świętego Mikołaja /Przerób-My/

Magiczny Las Świętego Mikołaja /Przerób-My/
Centrum Handlowe Plac Vogla
ul. Vogla 62, Warszawa
Kiedy: 2017-12-09 - 2017-12-10
Czas trwania: 10:00 - 21:00
Koszt wstępu: Wstęp wolny

Magiczny Las Świętego Mikołaja, na 2 weekendy grudnia :

9-10.12 oraz 16-17.12 przenieniesie sie z dalekiej Laponii do pięknego, przeszklonego lokalu w centrum handlowym Plac Vogla w sercu zielonego Wilanowa.

Właśnie wtedy, właśnie tam, tylko przez te 4 dni grudnia będziecie mogli kupić u naszych Wystawców niepowtarzalne, ręcznie robione przedmioty idealne na świąteczne prezenty, unikatową biżuterię, piękne dodatki, zabawki i wiele innych.

Sercem śwątecznego Przerób-My będzie prawdziwy pachnący las. W lesie tym sam Święty rozstawi swój warszat, w którym dzielnie będzie naprawiał wszystkie przyniesione mu zabawki.

Wokół lasu nasi dzielni Przetwórcy (którzy są, zdradzimy Wam w tajemnicy, pomocnikami elfów a niektórzy to nawet prawdziwymi elfami...) będą pokazywali Wam jak i z czego można zrobić piękne, niepowtarzalne prezenty i świąteczne ozdoby oraz jak ciekawie i nietuzinkowo zapakować prezenty. Będziecie mogli też własnoręcznie stworzyć swój własny magiczny las w słoiku (wszytskie warsztaty jak zawsze u nas - bezpłatne).
Wszystko to w ciepłej, świątecznej atmosferze, przy aromacie pierniczków i świątecznych specjałów.

Bądźcie z nami! Będziemy czekać na Was ze smakołykami. 
Do zobaczenia!

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

2°C
3.1km/h
997hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM