reklama

Zakochaj się w Salsation®

Zakochaj się w Salsation®
ul. Lentza 35A, Warszawa
Kiedy: 2017-11-14
Czas trwania: 19:15 - 20:15
Koszt wstępu: 10 zł / 15 zł

Od 7 listopada, co wtorek o godz. 19.15 zapraszamy na cykl zajęć taneczno-fitnessowych dla dorosłych. Zaraź się radością do tańca podczas Salsation®! Przyjdź i sprawdź, czy to zajęcia dla Ciebie. To wybuchowa mieszanka fitnessu i tańca, która uzależnia. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia tanecznego ani świetnej kondycji. Wystarczy chęć do dobrej zabawy, butelka wody, sportowy strój i buty. Przyda się też zamiłowanie do muzyki latino.

Co robimy podczas zajęć ? Bawimy się i wygłupiamy razem, zupełnie bez stresu. Przy okazji, mimochodem uczymy się niektórych kroczków i ruchów. Śmiejemy się z tekstów piosenek. Powoli opanowujemy choreografie, pojawiające się na zajęciach. Tańczymy zarówno do szybkich i dynamicznych rytmów, takich jak merengue czy soca, umiarkowanych, jak dancehall, salsa, reggaeton, a także delikatnych i sensualnych typu bachata. Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących, trwają 60 minut.

Co to jest Salsation®? To program taneczno-fitnessowy z elementami treningu funkcjonalnego. Kładzie się w nim nacisk na muzykalność i ekspresję liryczną, nie mniej ważna jest też wspaniała zabawa. Uczestnicy zajęć Salsation® zakochują się w programie bez reszty, bo szybko zauważają, jak doskonale wpływa na ich sprawność fizyczną, zakres ruchu i umiejętności taneczne.

WSTĘP: dla osób, które przyjdą pierwszy raz - GRATIS pierwsze zajęcia. Kolejne: 15 zł jednorazowe wejście, 10 zł w karnecie na 4 kolejne zajęcia.

Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

5°C
3.6km/h
9°C
1012hPa
reklama

reklama
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM