reklama

Akademia Potworów

Akademia Potworów
ul. Lentza 35A, Warszawa
Kiedy: 2018-01-14
Czas trwania: 12:00 - 13:30
Koszt wstępu: Dowolny datek do skarbonki WOŚP

14 stycznia o godz. 12 zapraszamy dzieciaki na niezwykłe, podwójne warsztaty z wybitnymi ilustratorami: Piotrem Sochą i Danielem de Latourem.

Razem z artystami będziemy trenować rysowanie smoków i potworów, w stylu każdego z twórców. Powstaną wspólne wielkoformatowe prace, wyrysowane przez naszych znakomitych gości oraz przez dzieciaki. Po zakończonych zajęciach rodzice uczestników zajęć będą mogli je kupić, oczywiście wrzucając proponowaną kwotę do puszki na WOŚP. Będzie można oczywiście uzyskać także przepiękne, unikalne rysunkowe autografy i dedykacje od obu mistrzów na książce czy nawet na kartce - ale tylko w zamian za datek do wośpowej puszki!

Zapraszamy do zapisów: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17, liczba miejsc ograniczona, wstęp w zamian za dowolny datek do skarbony WOŚP.

Warsztatami tymi Badet włącza się w 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem pozyskuje środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Już za kilka dni przy kasie Badeta stanie oficjalna skarbona stacjonarna, do której można będzie wrzucać datki na Wielką Orkiestrę już teraz, codziennie, aż do 14.01.2018 włącznie.

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-5°C
4.6km/h
1018hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM