reklama

W to mi graj z orkiestrą

W to mi graj z orkiestrą
ul. Lentza 35A, Warszawa
Kiedy: 2018-01-14
Czas trwania: 14:30 - 16:00
Koszt wstępu: Dowolny datek do skarbonki WOŚP

14 stycznia o godz. 14.30 zapraszamy na niecodzienne spotkanie literackie poświęcone muzyce, w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Badecie. Naszymi gośćmi będą Kasia Stoparczyk, dziennikarka radiowa i telewizyjna o muzycznym wykształceniu i pisarka Justyna Bednarek, autorka m.in. bestsellera "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" oraz bajek muzycznych "W to mi graj". Poczytamy fragmenty muzycznych opowieści, posłuchamy najsłynniejszych kompozycji muzyki poważnej i namalujemy serca wypełnione muzyką. Będzie można uzyskać autografy i dedykacje od obu mistrzyń, w zamian za datek do wośpowej puszki.

Zapraszamy do zapisów: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17, liczba miejsc ograniczona, wstęp w zamian za dowolny datek do skarbony WOŚP. Warsztatami tymi Badet włącza się w 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem pozyskuje środki „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-5°C
4.6km/h
1018hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM