reklama

"Koniugacja miłości"

ul. Kolegiacka 3, Warszawa
Kiedy: 2018-02-17
Czas trwania: 18:00 - 19:30
Koszt wstępu: Wstęp wolny

17 lutego (sobota) o godzinie 18.00 Joanna Bejm Quintet zabierze Państwa do świata najpotężniejszego i najpiękniejszego uczucia, jakim jest miłość. "Koniugacja miłości" to autorski koncert, podczas którego artyści zaprezentują wiersze Haliny Poświatowskiej w muzycznym klimacie jazzu, bossa novy, folku i popu. Serdecznie zapraszamy na sobotni, klimatyczny, poetycko-muzyczny wieczór, który długo nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Joanna Bejm Quintet tworzą:
- Joanna Bejm - kompozytorka, wokalistka, animator kultury. Zaangażowana w liczne projekty poetycko-muzyczne, audycje dla dzieci oraz koncertująca z zespołami jazzowymi laureatka licznych festiwali i konkursów.
- Marcin Skaba - skrzypek, pedagog, kompozytor, współtwórca projektów folk-rock-jazz-electronic.
- Sebastian Iwanowicz - pedagog, kompozytor, gitarzysta. Aranżer i kierownik muzyczny koncertów organizowanych w ramach ŚDM 2016, koncertów dla telewizji oraz występów uwielbieniowych, prowadzący warsztaty muzyczne.
- Wojciech Pulcyn - jeden z najbardziej znanych i cenionych kontrabasistów w Polsce. Koncertował z licznymi gwiazdami, ma na swoim koncie kilkadziesiąt płyt.
- Gniewomir Tomczyk - kompozytor, perkusista, pedagog, perkusjonalista. Grywa z muzykami jazzowymi oraz z nurtu muzyki elektronicznej, ma na koncie debiutancki album "Event Horizon".

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-1°C
1km/h
1026hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM