reklama

Teatralne lato z CKW

Teatralne lato z CKW
Róg ul. Sytej i Vogla
Kiedy: 2018-07-15
Czas trwania: 15:00 - 16:30
Koszt wstępu: bezpłatne

Burmistrz Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy Ludwik Rakowski oraz Dyrektor Centrum Kultury Wilanów Robert Woźniak zapraszają na teatralne lato w Wilanowie. W niedziele lipca na Placu Vogla oraz w niedziele sierpnia przy pomniku Króla Jana III Sobieskiego i Królowej Marysieńki na Osi Królewskiej dzieci obejrzą przedstawienie teatralne.

15 lipca będzie to historia o piratach poszukujących przygód na nieznanych morzach. Pewnego dnia znajdują na brzegu butelkę z mapą skarbów legendarnego Korteza. I tu rozpoczyna się zabawa, w której uczestniczą również dzieci.

Majtek Gordon, jeden z piratów, ucieka z łajby kapitana Gwendolindy i spotyka na swojej drodze Krakena, potwora morskiego o łagodnym usposobieniu, który staje się jego przyjacielem. Gwendolinda zaś uczy się z dziećmi rozładowywać złość po stracie załogi. Gordon tymczasem podstępem zabiera Gwendolindzie mapę skarbów, po pojedynku na miecze odbiera także łódź i sam wyrusza na poszukiwanie skarbu Korteza. Gwendolinda nie poddaje się i wpław dociera pierwsza na Isla de Kataros, aby razem z dziećmi odszukać drogę do skarbu. Wspólnie odkrywają skrzynię Korteza, a w niej największy skarb piratów. Cóż to jest? Przekonacie się sami…

Po spektaklu przeprowadzone zostaną animacje, gry i zabawy dla dzieci. Będziemy wspólnie śpiewać, tańczyć, uczyć się gry aktorskiej i puszczać olbrzymie bańki mydlane.

Wstęp wolny!

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
2.6km/h
1018hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM