reklama

Teatralne lato z CKW

Teatralne lato z CKW
Skwer przy pomniku Króla Jana III Sobieskiego
ul. Oś Królewska, Warszawa
Kiedy: 2018-08-12
Czas trwania: 15:00 - 16:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Burmistrz Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy Ludwik Rakowski oraz Dyrektor Centrum Kultury Wilanów Robert Woźniak zapraszają na teatralne lato w Wilanowie. W niedziele sierpnia przy pomniku Króla Jana III Sobieskiego i Królowej Marysieńki na Osi Królewskiej dzieci obejrzą przedstawienie teatralne.

12 sierpnia będzie to... „Bajka do zjedzenia” - smaczna opowieść o tym, co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukryliśmy wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia, w prosty i przyjemny sposób przekonujemy dzieci, dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.

Wstęp wolny!

W przypadku złej pogody przedstawienie zostanie przeniesione do sali Centrum Kultury Wilanów przy al. Rzeczypospolitej 14 (budynek ALTO Wilanów).

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

9°C
1.5km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM