reklama

X Triathlon Warszawski

X Triathlon Warszawski
ul. Maślaków 1, Warszawa
Kiedy: 2018-09-15
Czas trwania: 07:00 - 17:00
Koszt wstępu: Bezpłatne (zapisy)

 Już 15 września 2018 startują popularne zawody – X Triathlon Warszawski – Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Triathlonie i Aquathlonie. Organizatorem jest Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji wspólnie z Parkiem Kultury w Powsinie oraz UKS G8 Bielany. Dzięki kilkuletniej współpracy każdego roku udaje się zrealizować tę imprezę na bardzo wysokim poziomie.

Tegoroczne zmagania odbędą się 15 września na pływalni Aqua Relaks, a następnie przeniosą się do Parku Kultury w Powsinie. Każdego roku przy okazji zmagań w triathlonie, zostanie zorganizowany także Aquatlon (200 metrów pływania, 1000 metrów biegu), skierowany jedynie do dzieci oraz Triatlon Rodzinny - konkurencja sztafetowa dla rodzin.

W tym roku przygotowaliśmy 200 pakietów startowych, a na uczestników czekają nagrody, medale i trofea. Po zakończonej rywalizacji zawodnicy będą mogli zregenerować siły przy posiłku z grilla. Warto zapisać się już dziś.

Wszystkie szczegóły dotyczące zapisów oraz potrzebne formularze znajdują się na stronie https://www.ucsir.pl/aktualnosci/imprezy/689-x-triathlon-warszawski-15-09-2018r.html

Zapisy trwają do 13 września do godz. 15:00

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-1°C
6.2km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM