reklama

Warszawski Festiwal Kulinarny w Wilanowie

Warszawski Festiwal Kulinarny w Wilanowie
Wilanów
Wilanów
Kiedy: 2018-09-15 - 2018-09-16
Czas trwania: 10:00-19:00
Koszt wstępu:

W dniach 15-16 września odbędzie się II edycja Warszawskiego Festiwalu Kulinarnego ,,Królewski Stół”. Festiwal organizowany jest przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Wilanów oraz Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. "Królewski Stół" będzie inspiracją do rozmowy o przeszłości, współczesności oraz przyszłości jedzenia.

 
Tegoroczny program zawiera 40 wykładów i paneli z wybitnymi szefami kuchni, badaczami, edukatorami z Polski i z zagranicy. Zapraszamy również na ponad 60 warsztatów dla dorosłych i dla dzieci oraz do ponad 100 stoisk najlepszych, polskich producentów i rzemieślników. Nie zabraknie również wydarzeń dodatkowych, takich jak projekcje filmowe i wystawy. W Sali widowiskowej Ratusza, z kolei, odbędą się debaty np. o tym co, jak i dlaczego jedzą dzieci w polskich szkołach, jak wygląda nasza dieta, czy jak na co dzień jeść smacznie i zdrowo i na ile to możliwe.
 
Niemal wszystkie aktywności w ramach festiwalu są bezpłatne, na większość warsztatów obowiązują zapisy (na konferencje i wykłady wstęp wolny, bez zapisów).
 
ZAPRASZAMY!!!
 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-1°C
6.2km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM