reklama

Dorosły jak latarnia morska

Dorosły jak latarnia morska
ul. Klimczaka 8/24, Warszawa
Kiedy: 2018-11-08
Czas trwania: 10:00 - 12:00
Koszt wstępu: 60 zł / 100 zł

Drodzy Rodzice, zapraszamy Was na seminarium inspirujące Family-Lab Polska pt. Dorosły jak latarnia morska - czyli jakiego przewodnictwa potrzebują dzieci?

Podczas tego spotkania spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, jakich rodziców potrzebują dzieci, czym jest i czym nie powinno być wychowanie. W rodzinie cała władza należy do rodziców. Jak korzystać z władzy rodzicielskiej, by nie ranić dziecięcych uczuć?
Jak przewodzić dzieciom szanując ich godność, integralność i granice? Dzieci potrzebują rodziców, którzy jak przywódcy stada pomogą im odnaleźć się w puszczy życia. Jak nie powielać autorytarnych wzorców i jednocześnie nie wpaść w pułapkę tzw. bezstresowego wychowania?

Spróbuję Was zainspirować do rodzicielstwa opartego na świadomym przywództwie i opowiem, na czym takie przywództwo może polegać.

PROWADZĄCA:
Bożena Szymańska - trenerka FamilyLab Polska, w trakcie szkolenia Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, z wykształcenia nauczyciel j. francuskiego oraz specjalista public relations, prywatnie mama nastolatki i przedszkolaka, których istnienie jest motywacją do ciągłego rozwoju osobistego oraz do pogłębiania wiedzy z zakresu psychologii i psychoterapii.

FAMILYLAB:
Familylab to międzynarodowa organizacja założona przez Jespera Juula. Od 2014 roku ma swoją siedzibę również w Polsce. Familylab jest miejscem, w którym rodzice, nauczyciele i specjaliści mogą skonfrontować swoje wartości i wizję wychowania z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem duńskiego pedagoga i terapeuty.

Celem Familylab jest:
- Wspieranie rodziców i dzieci w budowaniu zdrowych relacji w rodzinie
- Kształcenie pedagogów, nauczycieli i opiekunów
- Pomaganie dorosłym w kształtowaniu życia na miarę własnych potrzeb
- Wpływanie na wartości i idee dotyczące edukacji i wychowania


DLA KOGO?
Na spotkanie zapraszamy osoby pełnoletnie - rodziców i innych dorosłych zainteresowanych tematem. Można zabrać ze sobą dzieci:

OPIEKA NAD DZIEĆMI:
BlisCo Mamy- coworking rodzicielski Wilanów oferuje odpłatną opiekę nad dziećmi podczas trwania seminarium.
Koszt opieki: 15zł za godzinę za 1 dziecko.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
Zapisy pod adresem: misjarodzic@gmail.com lub tel. 506286499

CENA:
Koszt uczestnictwa: 60 zł za osobę/100zł para, płatne z góry.
Uiszczenie opłaty gwarantuje miejsce w grupie.

WARUNKI REZYGNACJI:
Możliwość bezkosztowej rezygnacji do 7 dni przed spotkaniem.

Aby seminarium się odbyło wymagana jest minimalna liczba uczestników 5 osób.

Serdecznie zapraszamy!

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-3°C
3.1km/h
1020hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM