reklama

Jesienne nutki na listopadowe smutki

Jesienne nutki na listopadowe smutki
ul. Syta 93, Warszawa
Kiedy: 2018-11-09
Czas trwania: 19:00 - 22:00
Koszt wstępu: bezpłatnie

Zapraszamy do spędzenia piątkowego wieczoru w naszym muzycznym towarzystwie. Będzie trochę autorsko, trochę coverowo czyli trochę jesiennych nutek na listopadowy smutek.

Anna Kostrzewska & Łukasz Chyliński to duet niezwykle kreatywnych artystów: wokalistki jazzowej, tekściarki, producentki oraz wirtuoza gitary akustycznej i mistrza looperowych przestrzeni Łukasza Chylińskiego.

Artyści czerpią swoje inspiracje z bardzo różnorodnych gatunków muzcznych. Usłyszycie zarówno jazz, soul, rock, alternatywny pop, tango jak i bossa novę, a to wszystko w ich niepowtarzalnych autorskich aranżacjach nadających utworom nowego oblicza.

Anna Kostrzewska to charyzmatyczna wokalistka o ciepłej i aksamitnej barwie głosu. Jej muzyka pełna jest jazzu, bluesa, bossanovy, tanga i alternatywnego popu. Jest autorką tekstów piosenek i wierszy, kompozytorką oraz producentką wydarzeń kulturalnych (np. „Milion Żurawi. Polscy artyści dla Japonii”).

Od wielu lat gra na scenach festiwalowych i klubowych, występuje także na dużych ogólnopolskich wydarzeniach. Jednym z najważniejszych dla artystki doświadczeń było koncertowanie podczas wspólnej trasy u boku Vaya con Dios. Dzięki tej współpracy miała okazję zaprezentować swój autorski materiał m.in. w Sali Kongresowej przed wielotysięczną publicznością.

Prywatnie Anna ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Afrykanistyki i jest zapalonym graczem tenisa ziemnego, a także fanką jeździectwa oraz rajdów samochodowych. Krótko mówiąc – artystka o sportowym temperamencie. Swój debiutancki album pt. "Anya" zrealizowała z wybitnymi muzykami polskiej sceny jazzowej. Wystąpili na nim m.in. Bogdan Hołownia, Henryk Miśkiewicz oraz Marek Napiórkowski, a stroną aranżacyjną zajmował się Paweł Bzim Zarecki i Krzysztof Herdzin. Po udanym debiucie muzycznym otrzymała zaproszenie na prestiżową składankę ”Ladies Jazz vol. 8”, na której znalazł się singiel z jej pierwszego albumu. W czerwcu 2018 r. dzięki udanej akcji crowdfundingowej zrealizowanej przez artystkę na platformie Odpalprojekt.pl ukazał się drugi autorski album Anny Kostrzewskiej pt. „Kobieta w JPG-ach”, na której wszystkie partie gitar nagrywał właśnie Łukasz Chyliński:) Album połączony jest również z tomikiem poezji, autorstwa samej wokalistki. Od 3 października 2018 r album jest dostępny w formie cyfrowej na wszystkich największych platformach muzycznych:
http://soundline.biz/AnnaKostrzewskaKobietawjpgach

Po koncercie będzie możliwość zakupienia płyty z autografem i dedykacją!

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-1°C
5.1km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM