reklama

27 finał WOŚP: Szpital Pluszowego Misia

reklama
27 finał WOŚP: Szpital Pluszowego Misia
ul. Lentza 35A, Warszawa
Kiedy: 2019-01-12
Czas trwania: 11:00 - 12:30
Koszt wstępu: Bezpłatne

12 stycznia, w sobotę o godz. 11 otwieramy w Badecie Szpital Pluszowego Misia, czyli zajęcia oswajające lęki dziecięce związane z wizytą u lekarza. Naszymi gośćmi będą członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, którzy pomogą diagnozować i „leczyć” schorzenia przyniesionych przez dzieci pluszaków. Dzieci będą razem z nimi badać misiowe serduszka i brzuszki oraz opatrywać złamane łapki. Dzięki troskliwej opiece pluszowi pacjenci odzyskają zdrowie i dobry humor, a dzieci przekonają się, że wizyty u lekarza nie trzeba się bać. Zapraszamy maluchy od 2 lat, wraz z rodzicami oraz ze swoimi pluszakami czy lalkami.
Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.


Wstęp: dowolny datek do puszki na rzecz WOŚP. Od 15 grudnia do 13 stycznia w Badecie stoi stacjonarna puszka sztabowa WOŚP. Zgodnie z zezwoleniem nr SK/004/4970 prowadzimy do niej zbiórkę datków na Orkiestrę. Cel 27. Finału to zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takich, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

5°C
3.1km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM