reklama

27 finał WOŚP: Literacka orkiestra

reklama
27 finał WOŚP: Literacka orkiestra
ul. Lentza 35A, Warszawa
Kiedy: 2019-01-13
Czas trwania: 11:00 - 12:30
Koszt wstępu: Bezpłatne

13 stycznia, w niedzielę o godz. 11 zapraszamy na literackie świętowanie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem z pisarzem Grzegorzem Kasdepke i aktorką Pauliną Holtz oraz dobrą książką dla dzieci. Poznamy „Drużynę pani Miłki”, porozmawiamy o wartościach, takich jak szacunek, odwaga i potrzeba pomagania innym. Wspólnie wymyślimy różne sposoby „robienia dobra” i stworzymy wielkie serce ze słów, które budują i pomagają.
Warsztaty dla dzieci od 6 lat i wszystkich chętnych dorosłych. Wstęp: dowolny datek do puszki na rzecz WOŚP. Zapisy: badet@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Od 15 grudnia do 13 stycznia w Badecie stoi stacjonarna puszka sztabowa WOŚP. Zgodnie z zezwoleniem nr SK/004/4970 prowadzimy do niej zbiórkę datków na Orkiestrę. Cel 27. Finału to zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takich, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

3°C
3.1km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM