reklama

Teatrzyk "O krasnalku i kolorowych kulkach"

reklama
Teatrzyk
Klubokawiarnia Tu i Teraz
al. Rzeczypospolitej 10 lok.61
Kiedy: 2019-01-12
Czas trwania: 11:00 - 12:00
Koszt wstępu: 25 zł

Klubokawiarnia "Tu i Teraz" zaprasza na teatrzyk pt. "O krasnalku i kolorowych kulkach"

Ponieważ w żadnym teatrzyku nie może zabraknąć krasnoludków więc tym razem zaprosiłam Krasnalka prosto z lasu. Nasz gość znalazł na łące kosz z kolorowymi kulami. Czy to jabłka, a może jajka? Kto zgadnie?

Forma spektaklu, oparta jest na założeniach teatru supełków Marii Kownackiej, wywodzi się z tradycji domowych teatrzyków i zabaw dziecięcych. Na oczach widzów powstają lalki teatralne. Interaktywna formuła spektaklu zachęca dzieci do wspólnego śpiewania i zabawy w czym pomagają wykorzystane w przedstawieniach fragmenty tradycyjnych piosenek i zabaw dziecięcych. Przedstawieniom towarzyszy muzyka w wykonaniu muzykantek Katarzyny Szurman i Katarzyny Żytomirskiej. Dzieci poznają dźwięk tradycyjnych, dawnych instrumentów: harmonii trzyrzędowej, okaryny, barabana, bębenka obręczowego, skrzypiec itd. Mogą również usłyszeć gliniane ptaszki, piszczałki, klepaki, dzwonki i kij deszczowy.
Scenariusze przedstawień teatralnych wykorzystują teksty znanych i cenionych twórców literatury dziecięcej (Marii Kownackiej, Ewy Szelburg-Zarembiny, Janiny Porazińskiej), bajek i opowiastek ludowych i opowieści paluszkowych.

Zapraszamy dzieci w wieku 2-6 lat.

Bilety w cenie 25 zł od widza dostępne w kawiarni lub na ewejsciowki.pl

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

5°C
3.1km/h
1024hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM