reklama

Medytacja w tańcu

reklama
Medytacja w tańcu
Klinika Rehabilitacji sportowej Ortoreh
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a
Kiedy: 2019-01-13
Czas trwania: 10:00 - 13:30
Koszt wstępu: 100 zł

Medytacja w tańcu
Zapraszamy do udania się w podróż do najskrytszych zakamarków waszego ciała i umysłu , do przeżycia niesamowitej przygody wewnątrz siebie. Tym razem nie w BEZruchu, ale wręcz przeciwnie w tańcu.
Medytacja- uważna obecność , nie musi być wykonywana tylko w ciszy i nieporuszeniu . Medytować możemy , odwracając nasz umysł od gonitwy myśli, właśnie za pomocą muzyki i tańca. Dla wielu z nas ruch, taniec jest wyzwoleniem.
Czy nie zdarza się, ze będąc w domu , zaczynacie wirować do muzyki, że zatracacie się w tym wirowaniu w tańcu nie myśląc o nikim i niczym.
W tańcu możemy uczyć się także mindfulness- świadomości ciała, przestrzeni i innych osób.
Znajdziemy się zarówno w Rajskim Edenie, spojrzymy na wszechświat, wejdziemy do rzeki. Odbędziemy podróż do głębi swojej natury i człowieczeństwa. otworzymy się na wszystko co było do tej pory niedostępne i nieodkryte .
Uwolnimy nasze ciała z negatywnych emocji, znajdziemy miejsca , w którym czujemy zablokowania, poczujemy co to znaczy , że jesteśmy częścią wszechświata

Warsztaty z medytacji tańcem odbędą się w dniu 13.01.2018 o godz. 10.00 w Klinice Rehabilitacji Sportowej Ortoreh ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a w Warszawie. Czas trwania 3,5 h.
Prowadzenie Ewa Witek-Piotrowska, która dzięki wniknięciu w swoją duchowość, odkryła sens swojej dotychczasowej podróży życiowej. Była tancerką, choreografem, nauczycielem tańca, artterapeutką, instruktorem świadomości ruchu i fizjoterapeutką. To wszystko udaje się jej połączyć w medytacji tańcem

Koszt medytacji w tańcu 100zł.Dla uczestników warsztatów „ wprowadzenie do medytacji” , które odbędzie się dzień wcześniej, zniżka 20%.
INFORMACJE I ZAPISY:
Ewa Witek-Piotrowska
tel 603643328
ewa.witek@ortoreh.pl

KOSZT:
100 zł

Wpłat można również dokonywać przelewem na konto organizatora: 97 1160 2202 0000 0001 0744 1302
Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Nr konta:
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, data warsztatu

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki 50 zł lub całej kwoty. Po zaksięgowaniu środków na koncie organizatora otrzymują Państwo mailem potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie.

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

3°C
3.1km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM