reklama

„Mój czas” - wystawa malarstwa pejzażowego

reklama
„Mój czas” - wystawa malarstwa pejzażowego
Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, Filia CKW
ul. Radosna 11, Warszawa
Kiedy: 2019-02-11
Czas trwania: 17:30 - 20:00
Koszt wstępu: bezpłatne

„Mój czas”
Zofia Matuszak-Czekierda – wystawa malarstwa pejzażowego
Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, ul. Radosna 11
11.02.2019 (poniedziałek), godz. 17.30 – wernisaż

W lutym Centrum Kultury Wilanów zaprasza do Międzypokoleniowego Centrum Edukacji przy ul. Radosnej 11 na wystawę pejzaży Zofii Matuszak-Czekierdy.

Malarstwo jest dla artystki przyjemnością, sposobem spełniania się, azylem i wyzwoleniem. Najczęściej inspiruje ją natura. Przedstawia otaczającą ją rzeczywistość, krajobrazy i kwiaty, a jej ukochaną techniką jest akwarela, którą doskonaliła w Magazynie Sztuk Ochota pod kierunkiem artysty plastyka pani Joanny Malinowskiej. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez artystów Rafała Rudko i Minha Dama. Swój warsztat rozwija, poznając techniki malarstwa olejowego, w GOK Lesznowola pod okiem artysty plastyka pana Jana Drewicza.
Z zawodu jest nauczycielem chemii. Należy do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków oraz Blomingtoon Watercolor Society w USA. Uczestniczy w konkursach, plenerach i wystawach poplenerowych. Zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Nad brzegami Wisły” 2017 r. oraz zdobyła wyróżnienie w konkursie „Art and Soul of Blomingtoon II”.

Wernisaż odbędzie się 11 lutego, o godz. 17.30.

Wstęp wolny!

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
6.2km/h
1016hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM