reklama

Poczucie własnej wartości - warsztat NVC

reklama
Poczucie własnej wartości - warsztat NVC
Zielona Wieża - Wilanów
ul. Piechoty Łanowej 50, Warszawa
Kiedy: 2019-03-16
Czas trwania: 10:00 - 15:00
Koszt wstępu: Bilety

Poczucie własnej wartości jest fundamentem funkcjonowania człowieka, podstawą dla rozwoju innych aspektów osobowości. Jak możemy wspierać jego rozwój u dziecka? Jak możemy je pielęgnować jako rodzice? Zapraszamy na warsztaty Porozumienia bez Przemocy, gdzie wraz z Zofią Schacht-Petersen będziemy próbowali zgłębić ten temat.

Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication – NVC), nazywane także „językiem serca”, to upowszechniony przez Marshalla Rosenberga sposób komunikowania się z ludźmi, w którym poprzez rozpoznawianie uniwersalnych dla ludzi potrzeb przyczyniamy się do poprawy jakości życia, swojego i innych. Na warsztat zapraszamy osoby, które znają już NVC, a także takie, które chciałyby je poznać.

Spotkanie poprowadzi Zofia Schacht-Petersen ze Szkoły Empatii. Zofia jest certyfikowaną trenerką Nonviolent Communication, mediatorką, doradcą rodzinnym; z wykształcenia polonistka, z zawodu nauczycielka, dziennikarka, autorka książek ,,Wychowanie bez klapsa" oraz ,,Dialog zamiast kar".

Koszt: 180 zł/osoba, 300 zł/para.

Na warsztaty obowiązują ZAPISY.
Prosimy o wysłanie maila z informacją: imię, nazwisko, nr telefonu.

wilanow@zielonawieza.edu.pl

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
3.1km/h
1012hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM