reklama

Zawady podróżują na Islandię

reklama
Zawady podróżują na Islandię
Filia Centrum Kultury Wilanów na Zawadach
Plac Vogla, Warszawa
Kiedy: 2019-03-14
Czas trwania: 19:15 - 20:15
Koszt wstępu: Bezpłatne

Witajcie :) Ale ten czas leci - a my cały czas w podróży! Świat jest wielki a dzięki naszej podróżniczej pasji, ciekawości odkrywców, wspólnie odkrywamy jego piękno. Tym razem Zawady odlecą na Islandię! Będziemy w tej podróży towarzyszyć Julii, która dopiero co wróciła z tej niezwykłej wyspy.

A to osobiste zaproszenie Julii, pochodzącej z Białorusi, od kilku lat mieszkanki Zawad, wielkiej miłośniczki podróży i odkrywania świata:

"Drodzy sąsiedzi oraz miłośnicy podróży, mam przyjemność zabrać was w podróż do krainy ognia i lodu! Islandia - kraj niezliczonej ilości wodospadów, tętniącego życiem oceanu, księżycowych krajobrazów oraz zorzy polarnej!

Kraj, gdzie się mówi: jak nie podoba ci się pogoda - poczekaj 5 minut! 4- dniowa podróż pełna fascynacji! Jak zakochać się w Islandii, jak budżetowo zaplanować podróż - to i wiele innych ciekawostek ze zdjęciami czeka na was już 14 marca! "

Serdecznie Was zapraszam - to na pewno będzie bardzo ciekawie spędzony czas :)
 

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
3.1km/h
1012hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM