reklama

Dołącz do Psiego patrolu!

reklama
Dołącz do Psiego patrolu!
ul. Lentza 35A, Warszawa
Kiedy: 2019-03-14
Czas trwania: 17:30 - 18:30
Koszt wstępu: 25 zł - 30 zł

Od 14 marca, co czwartek o godz. 17.30 zapraszamy dzieci na kreatywne zabawy plastyczne z elementami przebieranek i charakteryzacji. Dołącz do ekipy dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, cocker-spanielki Skye, syberyjskiego husky'ego imieniem Everest i cziłały Trackera oraz (chłopca) Rydrera i razem z nimi ratuj świat! :)
Co będziemy robić podczas przebieranek z Psim patrolem w Badecie?
Dzieci z pomocą opiekunów wyszykują sobie zabawne czapeczki, inspirowane nakryciami głów bohaterów serii oraz ich specjalne kamizelki. Na buziach namalujemy plamki dalmatyńczyka, takie jak u Marshalla, lub odciski psich łapek. Wypróbujemy także kilka psich zabaw i sprawdzimy, czy uda nam się rozwiązywać problemy w stylu Psiego patrolu.

Co tydzień będziemy tworzyć maski, nakrycia głowy lub szalone kreacje, malować na naszych twarzach piegi lub kocie wąsy. Zainspirujemy się ulubionymi dziecięcymi postaciami literackimi lub filmowymi. Zaczynamy od zabawy z niezawodnym Psim patrolem, a potem będą m.in.: Świnka Peppa, Mysia, pingwiny z Madagaskaru, Masza i niedźwiedź i wielu innych.
Zajęcia dla maluchów od 3 lat wraz z dorosłymi opiekunami. Wstęp: 10 punktów zebranych na badetowej karcie stałego klienta (każdy może sobie ją bezpłatnie założyć, a za założenie dostaje się właśnie 10 punktów!) lub 25 zł w przedsprzedaży (do 12 marca), 30 zł - w dniu zajęć. Zapisy: badet@badet.pl lu tel. 22 499-37-17.
Tutaj można znaleźć informacje o naszej karcie stałego klienta, a nawet założyć ją sobie, nie wychodząc z domu: http://www.badet.pl/kalendarium/test/
Wyżej podajemy wygodny link do zakupu biletów.

reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
3.1km/h
1012hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM